Apple šefs: kompānija pievērsīsies jaunu ierīču ražošanai

2013. gada 01. marts plkst. 16:30
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Apple raugās pēc iespējām, kā paplašināt savu ražoto produktu klāstu, akcionāriem paziņojis Apple izpilddirekotrs Tims Kuks (Tim Cook), cenšoties novērst satraukumu, kas radies kompānijas krītošās akcijas cenas dēļ, ziņo news.cnet.com.

«Protams, ka mēs skatām iespējas pievērsties jaunām produktu kategorijām, bet mēs par to skaļi nerunājam,» paudis T. Kuks.

Jāatgādina, ka Apple akcijas cena dažu mēnešu laikā ir kritusies par 37%. «Man tas arī nepatīk,» paudis T. Kuks, piebilstot, ka Apple fokusējas uz ilgtermiņa stratēģiju labu produktu ražošanā un pašlaik kompānijas komanda strādā cītīgāk nekā jebkad agrāk un «drīzumā klajā nāks kas lielisks».

Iepriekš vēstīts, ka, atsaucoties uz anonīmiem avotiem, Wall Street Journal rakstīja, ka kompānija Apple eksperimentē ar rokas pulkstenim līdzīgu ierīci, kas pildītu arī viedtālruņa funkcijas. Apple par šādas ierīces ražošanas iespējām konsultējusies ar savu elektroiekārtu izgatavošanas partneri kompāniju Foxconn, kas jau uzsākusi dažādu «uzģērbjamu» tehnoloģiju izmēģinājumus. Galvenokārt Foxconn strādājot pie tā, lai radītu jaunas paaudzes energoefektīvus displejus. Šīs ierīces paredzētas vairākiem Foxconn klientiem, norādījuši avoti. Tāpat Apple patentējusi «viedkurpes» - apavus, kuri aprīkoti ar speciāliem sensoriem, kuri seko kurpju stāvoklim un to īpašnieku brīdina par nepieciešamību pēc jauna pāra. Reģistrētā patenta aprakstā teikts, ka kurpes nodrošina kājai komfortu un aizsardzību, kas samazinās apavus nonēsājot. Dažbrīd apavi var arī neizskatīties ilgi valkāti, tomēr vairs nespēj nodrošināt aizsardzību kājai, kas var novest pie ievainojumiem.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām