Citas ziņas

ASV mūzikas žurnāls nostāda Positivus blakus Glastonberijai, kā vienu no gaidītākajiem festivāliem šovasar

Jānis Rancāns, 13.05.2011

SXC

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

ASV mūzikas žurnāls Filter ir izveidojis sarakstu ar gaidītākajiem pasaules vasaras festivāliem. Latvijā notiekošais Positivus ir novērtēts kā ceturtais gaidītākais.

Vasaras visgaidītākais festivāls ir Benikasimas festivāls Spānijā. Benikasimas pilsētā notiekošais festivāls ilgst no 14. Līdz 17. jūnijam. Šogad šeit uzstāsies tādas ievērojamas grupas kā Artic Monkeys, Portishead, Arcade Fire, The Strokes u.c.

Otrais gaidītākais ir Glastonberijas festivāls, kas notiek no 22. līdz 26. jūnijam. Šeit uzstāsies īru supergrupa U2, Coldplay, Queens of Stone Age, Wu Tang Clan un daudzi citi.

Trešajā vietā iekļuvis Skotijā notiekošais T in The Park. Šajā festivālā no 8. līdz 10. jūlijam viesus priecēs Artic Monkeys, Coldplay, Foo Fighters, My Chemical Romance u. c.

Kā nākošo, žurnāls nepacietīgi gaida Latvijā, Salacgrīvā notiekošo Positivus. Šogad šeit uzstāsies Royksopp, Editors, Beach House u.c.

Piektajā vietā ir iekļuvis Japānas Fudži roka festivāls, kas ilgst no 29. līdz 31. jūlijam. Šajā festivālā piedalīsies tādas grupas kā Coldplay, Faces un Chemical Brothers.

Žurnāls apskata festivālus, kuri notiek līdz augusta beigām.