Bijušais Microsoft Latvia vadītājs Kolomenskis kļuvis par DPA valdes locekli

2013. gada 04. decembris plkst. 14:24
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Bijušais Microsoft Latvia vadītājs Sandis Kolomenskis no 2.decembra ir informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma DPA valdes loceklis, liecina Lursoft dati. Izmaiņas veiktas šā gada 2.decembrī.

DPA ir viens no lielākajiem IT uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir vadošais Microsoft Corporation partneris licencēšanas, programmatūras resursu pārvaldības, IT infrastruktūras un biznesa vadības risinājumu jomā. DPA ir dibināts 1997.gadā.

DPA pērn strādāja ar 9,7 milj. Ls apgrozījumu un 345 tūkst. Ls peļņu. DPA ir piektais lielākais IT programmizstrādes uzņēmums Latvijā, liecina Dienas Bizness TOP 500 izdevums, kas veidots pēc Lursoft datiem.

No 2009.gada 1.oktobra līdz 2011.gada 30.septembrim S. Kolomenskis ieņēma Microsoft Centrāleiropas un Austrumeiropas reģiona Izglītības sektora direktora amatu. S. Kolomenskis bija atbildīgs par izglītības sektora attīstību Centrāleiropas un Austrumeiropas reģionā. S. Kolomenskis kā Microsoft Germany pārstāvis Baltijā uzsāka savas gaitas uzņēmumā 1998.gadā, vēlāk ieņemot arī Microsoft Latvia vadītāja amatu. S. Kolomenska vadības laikā noslēgts Microsoft korporācijas un Latvijas valdības sadarbības līgums, īstenoti projekti izglītības, veselības, e-pārvaldes jomā, liecina LETA publicētā informācija.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds