Bitcoin kā norēķinu veids arī tavā uzņēmumā. Jau šodien. 

Kriptovalūtas lietotāju skaits pasaulē strauji aug un ir skaidrs, ka šī tendence saglabāsies. Uz šo dienu lietotāju skaits jau ir pārsniedzis 15 miljonus. Savukārt iespējas norēķināties ar Bitcoin vai kādu citu kriptovalūtu ir ierobežotas, jo trūkst uzņēmumu, kas tos pieņem.

, 30.11.2017

AlbusCoin ir maksājumu procesinga uzņēmums, kas ļauj uzņēmējiem pieņemt no klienta apmaksu ar Bitcoin, un savā bankas kontā saņemt EUR. Šī ir iespēja vienlaicīgi ne tikai paplašināt klientu loku, bet arī atbrīvoties no riska, kas saistīts ar kriptovalūtas vērtības nemitīgajām svārstībām.

AlbusCoin piedāvā risinājumus arī tiem uzņēmumiem, kam nav interneta veikalu vai arī kuri nepieņem apmaksu no klientiem ar maksājumu karšu starpniecību. Šādos gadījumos ar AlbusCoin palīdzību ir iespējams izrakstīt klientiem rēķinus Bitcoin valūtā un tāpat kā ar online jeb tiešsaistes apmaksu, saņemt savā kontā EUR.

Ja tiešsaistes maksājumu sistēmu izmanto interneta veikali, tad Invoicing (rēķinu izrakstīšana Bitcoin) pakalpojums vairāk ir piemērots, piemēram, nekustamā īpašuma biznesa pārstāvjiem un apsaimniekotājiem, arī auto tirgotājiem un tiem, kas savu pakalpojumu vai preci pārdod, saņemot apmaksu ar bankas pārskaitījumu.

Baltijas valstīs kriptovalūtas tirgus ir pašos pirmsākumos un uzņēmēji vēl tikai iepazīst kriptovalūtas sniegtās iespējas. Šobrīd Bitcoin ir instruments, ar kura palīdzību progresīvi domājošie uzņēmēji piesaista gan vietējo gan ārvalstu klientu uzmanību, jo tādas valstis kā Lielbritānija, ASV, Kanāda, Japāna un Austrālija jau ļoti aktīvi to lieto un izmanto kā norēķinu sistēmu par precēm un pakalpojumiem.

Kriptovalūtas attīstība, katrā no valstīm, ir atkarīga gan no likumdošanas, gan no iespējas to izmantot. Un tieši likumdošanas un tiesiskā regulējuma esamība, palīdz šai virtuālajai valūtai attīstīties, kļūt par pilnvērtīgu, legālu maksāšanas līdzekli.

AlbusCoin ar savu risinājumu palīdzību strādā pie tā, lai gan uzņēmumiem gan privātpersonām būtu iespēja ne tikai nopirkt kriptovalūtu, bet ar to arī norēķināties.

Informāciju par kriptovalūtas sniegtajām iespējām sagatavoja AlbusCoin dibinātāji Aigars Geiba un Andrejs Čirkovs.

Papildus informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem var saņemt rakstot uz info@albuscoin.com