DEAC pērn dubultojis peļņu

2014. gada 07. aprīlis plkst. 12:54
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

SIA Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs (DEAC) pērno gadu noslēgusi ar divreiz lielāku peļņu nekā 2012. gadā. Proti, DEAC peļņa sasniegusi si 1,61 miljonu eiro (1,13 milj. Ls) iepretim 0,85 miljoniem eiro 2012. gadā, liecina Lursoft dati.

Tāpat 2013. gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kāpis DEAC apgrozījums – bija vērojams apgrozījuma palielinājums par 64% līdz 8,00 miljoniem eiro (5,62 milj. Ls). Šo gadu DEAC plāno noslēgt ar 11 miljonu eiro apgrozījumu.

Uzņēmuma vadība straujos izaugsmes tempus skaidro ar savu piedāvāto pakalpojumu pieprasījumu eksporta reģionos. Eksporta tirgos lielāko daļu pieprasījuma DEAC nodrošinājusi Krievija un NVS valstis, kas kopumā rada 51% no DEAC kopējā apgrozījuma, teikts tehnoloģiju kompānijas vadības pārskatā.

Šogad DEAC plāno uzsākt darbības nozares starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai, un tuvākajos gados uzņēmums cer izvērst aktīvu darbību Eiropas un ASV tirgos.

Db.lv jau ziņoja, ka DEAC šā gada februārī  atvēlējis 2,07 miljonus eiro serveru, datu glabāšanas tīkla komunikatoru un datu glabāšanas masīvu iegādei un darbinieku apmācībai ar iekārtām.

Šā gada sākumā DEAC iekūlās skandālā saistībā ar to, ka draudēja ar tiesu darbiem Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolniekam Aleksejam Popovam, kurš izstrādāja Google Chrome pārlūkprogrammas paplašinājumu «Skaista klase», kas pārveidoja DEAC pakalpojuma e-klase izskatu. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds