Eko Bus izplešas, un situācijai risinājuma pagaidām nav

2013. gada 16. aprīlis plkst. 9:20
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Par spīti atbildīgo institūciju solījumiem piedalīties konfliktsituācijas risināšanā, no centra uz Ķengaragu regulāri turpina kursēt SIA Eko Bus mikroautobusi ar neregulāro pārvadājumu licenci. SIA Taksi.lv, kas šajā virzienā nodrošina regulāros reisus 216. maršrutā, ir vērsusies dažādās institūcijās, bet bez panākumiem, raksta laikraksts Diena.

Solījumi, ka situāciju risinās, gan skanot joprojām.

Līdztekus Taksi.lv no centra uz Ķengaragu sākuši kursēt mikroautobusi ar uzrakstu Eko Bus, kas it kā pārvadā studentus un pasniedzējus, iekasē 40 santīmus par braucienu un nemaksā PVN, bet patiesībā brauc kā regulārie pārvadātāji 216. maršrutā, nevaicājot, vai pasažieris ir students, vai nav.

«Situācija nav mainījusies, tikai Eko Bus autobusu skaits pieaudzis līdz sešiem. Esam rakstījuši Valsts ieņēmumu dienestam (VID), Konkurences padomei, Rīgas satiksmei, Valsts policijai, Satiksmes departamentam, bet vienīgais, kas tiešām cenšas vismaz kaut ko darīt, ir Satiksmes departamenta Kontroles dienests,» Dienai stāstījis SIA Taksi.lv pārstāvis Dmitrijs Solovjovs.

Viņaprāt, situācija ir absurda, jo visi it kā saprot, ka notiek nelikumības, bet vai nu nespēj, vai nevēlas neko darīt.

Dienas novērojumi liecinot, ka rītos un vakaros, kad pasažieru plūsma ir intensīva, gan viena, gan otra pārvadātāja autobusi ir pilni ar pasažieriem, taču pusdienlaikā situācija ir cita un konkurence asāka, turklāt šajā līnijā kursē arī 15. maršruta trolejbuss.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna - Ozola stāstījusi, ka joprojām ar SIA Eko Bus notiek sarakste un uzņēmuma pārstāvji ir aicināti ierasties un sniegt paskaidrojumus, taču šis process no uzņēmuma puses tiekot kavēts.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām