Ennītis pamet SAF Tehnika valdi

2013. gada 14. marts plkst. 11:16
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

A/s SAF Tehnika valdē notikušas izmaiņas, to pametot līdzšinējam valdes loceklim, Tirdzniecības un mārketinga viceprezidentam Jānim Ennītim, liecina Lursoft dati.

Viņš a/s SAF Tehnika valdes locekļa amata pienākumus pildīja kopš 2006. gada, un valdes locekļa amata pienākumus pārtraucis pildīt 13. martā.

Tādējādi pašlaik a/s SAF Tehnika valdē darbojas valdes priekšsēdētājs Normuds Bergs un valdes locekļi Didzis Liepkalns un Aira Loite. Db.lv jau vēstīja, ka paredzēts, ka martā a/s SAF Tehnika valdei pievienosies Edgars Ricevs. E. Riceva darbības jomas SAF Tehnikā būs tirdzniecības un mārketinga vadība stiprinot SAF pozīcijas globālā mērogā, jaunu iespēju izpēte kā arī tīklu instalācijas un pārvaldības biznesa attīstība Ziemeļamerikā.

J. Ennīša aiziešana no uzņēmuma saistīta ar iespēju attīstīt privāto uzņēmējdarbību.

Uzņēmuma padomi veido padomes locekļi Andrejs Grišāns, Aivis Olšteins, Juris Ziema, Ivars Šenbergs un padomes priekšsēdētājs – Vents Lācars.

Db.lv jau rakstīja, ka SAF Tehnika otrajā ceturksnī apgrozīja 2,69 miljonus latu, kas ir par 10% vairāk nekā pagājušā finanšu gada attiecīgajā laika posmā, tomēr periods noslēgts ar 170 tūkst. Ls zaudējumiem, liecina uzņēmuma finanšu dati.

Vērtējot pēc 2011. gada apgrozījuma, kas veidoja 10,89 milj. Ls, a/s SAF Tehnika Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā TOP 500 ierindojas 407. vietā. Kompānijas peļņa aizpērn veidoja 800 tūkst. Ls.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi