FOTO: Sākušies bijušā Rīgas kinoteātra Ilga nojaukšanas darbi 

Grausta stāvoklī esošais nekustamais īpašums Rīgā, Iļģuciemā, Lidoņu ielā 27 - bijusī kinoteātra Ilga ēka - tikko no apkārtējās teritorijas nodalīts ar sētu, kā arī izvietota informācija par iecerētajiem būvdarbiem.

Lelde Petrāne, 03.2.2017
1/20

Foto: Lelde Petrāne

Kā db.lv ziņoja pērn oktobrī, īpašums patlaban pieder juridiskai personai, ar lielveikaliem Rimi saistītajai SIA Plesko Real Estate.

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite informēja, ka šogad bijušā kinoteātra vietā tiks atvērts Rimi lielveikals. Uz db.lv lūgumu pirms nojaukšanas aplūkot īpašumu no iekšpuses Rimi neatbildēja. 

Kā liecina informācija uz būvtāfeles, projekta «Esošās ēkas nojaukšana, tirdzniecības ēkas jaunbūve» Rīgā, Lidoņu ielā 27 pasūtītājs ir SIA Plesko Real Estate, būvuzraugs - Firma L4, savukārt būvdarbu ģenerāluzņēmējs - SIA Selva Būve. 

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.