Iedzert.com aptaujā par labāko alu Latvijā atzīts Brenguļu alus

2012. gada 13. aprīlis plkst. 15:41
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Alkohola atlaižu meklētāja iedzert.com veiktā aptaujā par labāko alu Latvijā atzīts Brenguļu alus, kas apsteidzis Bauskas alus un Tērvetes alus ražotos alus.

Aptauja veikta ar sociālo tīklu starpniecību un tajā piedalījušies 900 respondenti, kuriem bija jāatbild uz jautājumu: kuras alus darītavas ražotais alus ir labākais Latvijā? Brenguļu alus brūvējums aptaujā saņēmis 24% balsu, Bauskas alus – 17% balsu, bet Tērvetes alus – 12% balsu.

Portāla pārstāvis Aigars Andersons norāda, ka aptaujā ievērojamu balsu skaitu saņēmuši visi Latvijas alus ražotāji, kas apliecinot latviešu alus mīlestību un to, ka katrai alus darītavai Latvijā ir plašs cienītāju loks.

Aptaujas dalībnieki ciena arī Valmiermuižas alus, kas saņēmis 10% balsu, Užavas alus (9%), kā arī Piebalgas alus (8%). Savs atbalstītāju loks ir arī abiem Latvijas lielākajiem alus ražotājiem Aldaris un Cēsu alus, tomēr tas neesot bijis pietiekams, lai nodrošinātu aptaujas līderu pozīcijas.

«Alus darīšanas tradīcijas Latvijā ir gana senas, un iedzert.com veiktās aptaujas dalībnieku plašais izvēles loks liecina, ka ikvienai alus darītavai Latvijā ir izdevies radīt alu, ko latvieši labprāt izvēlas un iegādājas,» sacīja A. Andersons.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām