Izsolē par 1,42 miljoniem latu pārdota Ķirsona atpūtas bāze Madonā

2011. gada 28. jūnijs plkst. 13:40
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Otrdienas rītā izsolē tika pārdota Gunāram Ķirsonam piederošā maksātnespējīgā atpūtas bāze Tūrisma un atpūtas komplekss, kas atrodas Madonas novadā, Db.lv apstiprināja maksātnespējas administrators Valdis Kronis. Atpūtas bāzes Tūrisma un atpūtas komplekss izsolē noteiktā sākumcena bija 1 032 600 lati, bet izsoles vienīgais dalībnieks to iegādājies par 1,42 miljoniem latu, pieliekot klāt vienu soli.

Tūrisma un atpūtas komplekss tika atzīts par maksātnespējīgu 2010. gada decembrī. Uzņēmums tika dibināts 2008. gadā un tā vienīgais īpašnieks ir  G. Ķirsonam piederošais uzņēmums Lido.

Interese piedalīties izsolē bijusi vairākiem interesentiem, tomēr dalību tajā pieteicis tikai viens – Latvijā reģistrēta juridiska persona. Tā varētu kļūt sabiedrībai plašāk zināma pēc darījuma pilnas veikšanas, kas varētu notikt aptuveni pusotra mēneša laikā, norādīja V. Kronis.

Tika izsolīti 11 īpašumi Madonas novadā – zemes īpašums Duriņi Bērzaunē, kura novērtējums ir 5200 latu, zemesgabals Kalušs par 2400 latiem, Lejas Dzīšļi par 10 000 latiem un zemesgabals Riekstu kalns, kurš novērtēts 109 100 latu vērtībā. Madonas novada Vestienas pagastā izsolē tika piedāvāti septiņi īpašumi.

Dalies ar šo rakstu