Microsoft apsūdz Surface Pro piegādes problēmu slēpšanā

2013. gada 11. februāris plkst. 15:40
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

ASV tehnoloģiju kompānija Microsoft nākusi klajā ar paziņojumu, ka tās jaunākais planšetdators Surface Pro veikalos tircis pilnībā izpārdots, taču paralēli šim apgalvojumam izskanējuši pieņēmumi, ka tas neatbilst patiesībai un kompāniju piemekējušas piegādes problēmas.

Kompānijas oficiālajā interneta blogā savu sašutumu par paziņojumu pauduši daudzi cilvēki, norādot, ka redzējuši veikalus, kuros bijuši tikai divi planšetdatori – viens skatlogā un otrs tirdzniecībā. Pircēji kritizējuši it kā nepatieso apgalvojumu un aicinājuši atlaist atbildīgos darbiniekus.

Savukārt citi veikalos varējuši atrast tikai 64 gigabaitu Surface Pro versijas, lai gan vēlējušies iegādāties 128 gigabaitu versijas. Tāpat pircēji kritizē Microsoft, ka kompānija patlaban neļauj pasūtīt Surface Pro ierīces, kuras varētu piegādāt tad, kad tās no jauna būs pieejamas tirdzniecībā.

Tikmēr Microsoft, kas gan nav atklājusi, cik daudz Surface Pro planšetdatoru tai izdevies pārdot, vien paziņojusi, ka ierīces izpirktas rekordtempos, norāda, ka pieliek visus iespējamos spēkus, lai planšetdatori atkal veikalos būtu pieejami.

«Pircēju reakcija kopš Surface Pro nākšanas klajā bija apbrīnojama. Mēs aktīvi strādājam ar mūsu mazumtirdzniecības partneriem, kuriem patlaban beigušies Surface Pro 128 gigabaitu modeļi, lai cik vien ātri iespējams papildinātu krājumus. Mūsu prioritāte ir, lai katrs klients tiktu pie sava Surface Pro pēc iespējas ātrāk,» teikts Microsoft paziņojumā.

Microsoft 25. oktobrī nāca klajā ar jauno Windows 8 operētājsistēmu. Tāpat Microsoft laida klajā arī planšetdatoru Surface. Pērn kompānija iepazīstināja arī ar jauno Windows Phone 8 operētājsistēmu, kas paredzēta viedtālruņiem.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām