Motivio izdevies piesaistīt ārvalstu investīcijas 

Personāla tehnoloģiju uzņēmums Motivio ir piesaistījis pirmssēklas investīcijas 80 000 eiro apmērā no Monako gudrās naudas riska kapitāla investora Karla Frauensteina (Carl Frauenstein), uzņēmuma vērtībai sasniedzot 800 000 eiro.

Laura Mazbērziņa, 22.08.2018

Foto: publicitātes

Motivio nesen publicēja savu pirmo produktu Motivio Meals, kas ir mobilā lietotne, ar kuru uzņēmumiem ir ērtāk apmaksāt darbinieku ēdināšanu. Motivio Meals aizvieto novecojušos papīra kuponus un magnētiskās kartes.

«Prieks par šo pieredzi, notikumi attīstījās kā no jaunuzņēmumu rokasgrāmatas. Mēs sākām darbu pie pirmā produkta idejas. Tad uzzinājām par jaunuzņēmumu akseleratoru, ko organizē Startup Wise Guys un Swedbank un, izturot starptautisku atlasi, mums bija iespēja tajā piedalīties 2018. gada pavasarī. Tagad jaunuzņēmumi, kas reģistrēti Latvijā, var atgūt 70% no starptautisko biznesa vizīšu izmaksām, tas palielina jaunuzņēmumu mobilitāti un rada jaunas iespējas satikt starptautiskus investorus, partnerus un klientus,» saka Ansis Līpenītis, Motivio vadītājs.

«Starp akseleratoriem ir lielas debates par Demo dienu nozīmīgumu. Vairāki uzskata, ka tā ir laika tērēšana, bet Motivio gadījums pierāda, ka joprojām ir iespējams satikt īsto investoru, tieši uzstājoties Demo dienā un pēc tam piedaloties tai sekojošā tīklošanā,» stāsta Huans Villabols (Juan Alonso-Villabolos), Startup Wise Guys Fintech grupas vadītājs.

Jaunākais izdevums