Nakts satiksmes autobusus apkalpos Rīgas mikroautobusu satiksme

2014. gada 26. marts plkst. 13:25
Dalies ar šo rakstu

No 4.aprīļa nakts satiksmes maršrutus apkalpos Rīgas mikroautobusu satiksme, informē Rīgas satiksme.

Pasažieriem nakts maršrutu izmantošanā izmaiņu nebūšot - arī turpmāk nakts satiksme tiks nodrošināta ierastajos maršrutos naktīs no piektdienas uz sestdienu un naktīs no sestdienas uz svētdienu, atiešanas laiki, pieturvietas un brauciena cena būs nemainīga, mainīts tikai maršrutā kursējošais transporta veids - minibusi.

Jaunums būs pasažieriem ar īpašām vajadzībām - tā kā tikai daļa minibusu, kas apkalpos nakts satiksmes maršrutus, ir piemēroti minētās pasažieru grupas pārvadāšanai, pasažieriem ar īpašām vajadzībām būs iespēja iepriekš pieteikt sev piemērotu transporta līdzekli attiecīgajā maršrutā un laikā pa tālruni 28655873.

Naktīs no piektdienas uz sestdienu un naktīs no sestdienas uz svētdienu tiek nodrošināta nakts satiksme 9 autobusu maršrutos. Galapunkts pilsētas centrā nakts satiksmes autobusiem ir pieturvieta Stacijas laukums/ Centrālā stacija.

Visu nakts maršrutu autobusi no galapunkta Stacijas laukums/Centrālā stacija atiet vienlaicīgi - plkst. 24:00; 01:00; 02:00; 03:00; 04:00; 05:00. No mikrorajoniem uz pilsētas centru autobusi atiet pusapaļās stundās - plkst. 00:30; 01:30; 02:30; 03:30; 04:30, atsevišķiem maršrutiem ir atiešanas laiks uz pilsētas centru arī plkst. 5:30. Atiešanas laiki no galapunkta ir izvēlēti tā, lai pasažieriem vieglāk būtu orientēties kustības sarakstā.

Rīgas satiksme informē, ka no 4.aprīļa arī nakts satiksmes autobusi N2 Centrs - Sarkandaugava - Vecmīlgrāvis un N3 Centrs - Bolderāja atsāks kursēt pēc vasaras saraksta (apaļās stundās no pilsētas centra, pusapaļās stundās no mikrorajoniem uz pilsētas centru).

Brauciena maksa visiem pasažieriem ir EUR 1,50, un biļeti iespējams iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja. Nakts reisiem netiek piemērota parastā sabiedriskā transporta pārvadājumu maksa, nedz arī kādi braukšanas maksas atvieglojumi, izņemot tās personas, kurām tiesības izmantot sabiedrisko transportu bez maksas ir paredzētas Invaliditātes likumā.

Transporta līdzekļu vadītāji pēc pasažieru pieprasījuma apstājas tikai sabiedriskā transporta pieturvietās, lai uzņemtu/izlaistu pasažierus.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds