Pagarina pieteikšanos konkursos uz vakantajām vietām Sadales tīkla valdē

2017. gada 06. decembris plkst. 15:12
Autors: Rūta Lapiņa
Sadaļa: Enerģētika
Dalies ar šo rakstu

Pagarināts pieteikumu iesniegšanas termiņš uz vakantajām AS «Sadales tīkls» valdes priekšsēdētāja/ izpilddirektora, kā arī valdes locekļa/ attīstības direktora amata vietām, liecina kompānijas publiskotā informācija.

Iepriekš izsludinātajos konkursos pieteikšanās beigu datums bija 4. decembris, taču tas pagarināts līdz mēneša vidum - 15. decembrim.

«Sadales tīkla» akcionāra AS «Latvenergo» preses sekretāre Ivita Bidere jautāta, kas tam ir par iemeslu, norāda: «Līdz 15. decembrim atbilstošiem pretendentiem ir iespēja pieteikties konkursā uz AS «Sadales tīkls» valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatiem. Pretendentu atlases procesā ir iesaistīta personāla atlases kompānija «Amrop», kas, paralēli pašu pretendentu iniciatīvai un pieteikumiem konkursā ar dokumentu iesniegšanu AS «Latvenergo», nodrošināja tirgus izpēti, aicinājumus pieteikties konkursā un arī pieteikumu saņemšanu, kā arī veic saņemto pieteikumu apstrādi līdz 15. decembrim,».

Jau vēstīs, ka valdes priekšsēdētājam būs jāatbild par «Sadales tīkla» valdes izvirzīto mērķu sasniegšanu, valdes uzdevumu izpildi uzņēmumā; jāvada, jāplāno un jākoordinē uzņēmuma darbs kopumā. Savukārt valdes loceklim jāatbild par stratēģisko aktīvu pārvaldību, tīkla attīstību, kapitālieguldījumu projektiem.

Kandidātiem jābūt zināšanām par elektroenerģijas nozari, nozares normatīvajiem aktiem, par sadales sistēmas operatora darbību; izpratnei par inovācijām, digitālajiem procesiem; zināšanām par finanšu, risku un personāla vadību.Starp galvenajiem pienākumiem ir minēts efektīvi un laicīgi nodrošināt «Sadales tīkla» sekmīgu darbību un attīstību, tās īstenošanas ietvaros pievēršot īpašu uzmanību ilgtspējai, rentabilitātei, likviditātei, konkurētspējai un drošībai; atbilstoši apstiprinātajai stratēģijai attīstīt «Sadales tīkla» saimniecisko, tehnisko, ekonomisko un sociālo darbību.

Pēc elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atļauju skandāla no amata atkāpās «Sadales tīkla» valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis, kā arī valdes loceklis un attīstības direktors Rolands Lūsveris.

Pašlaik kompānijas valde strādā trīs cilvēku sastāvā, tajā darbu turpina valdes loceklis un tehniskais direktors Raimonds Skrebs, valdes locekle un klientu direktore Baiba Priedīte, valdes locekle un finanšu direktore Inga Āboliņa.

«Sadales tīkls» ietilpst «Latvenergo» koncernā un ir AS «Latvenergo» meitassabiedrība.

LASI ARĪ:

Izsludina konkursus uz vakantajām vietām Sadales tīkla valdē

Žīguram grūti atrast vārdus, kā nosaukt ķezu ap Sadales tīklu

AS Sadales tīkls valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis atkāpjas no amata

Lūsveris pametīs Sadales tīklu

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds