Par «utopiju» nodēvētais bizness tiks pie 100 tūkstošiem latu Rīgas ūdens naudas

2012. gada 19. jūnijs plkst. 12:22
Autors: Kārlis Vasulis speciāli Db.lv
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Rīgas ūdens meitasuzņēmuma SIA Aqua Riga pamatkapitālā tikšot ieguldīti 100 tūkstoši latu no Rīgas ūdens, kā arī papildus ņemts 300 tūkstošus latu liels aizdevums bankā, atzīst Rīgas domes (RD) priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks. Netiks izmantota no iedzīvotājiem iekasētā nauda par ūdens tarifiem, bet  izmantoti līdzekļi no Rīgas ūdens sniegtajiem «blakus pakalpojumiem» jeb līdzekļiem, kas iegūti  no pašvaldības uzņēmumam piederoša īpašuma, portālam Diena.lv norādīja Rīgas vicemērs.

Tāpat Rīgas vicemērs atzina, ka nākamnedēļ tiks izsludināts konkurss uz Aqua Riga valdes locekļa amata vietu.

Jau vēstīts, ka vairākums RD deputātu nolēma atbalstīt pašvaldības ūdenssaimniecības uzņēmuma Rīgas ūdens ieceri dibināt meitasuzņēmumu Aqua Riga, kas plāno ražot un tirgot pudelēs fasētu ūdeni.

Tāpat vēstīts, ka aptaujātie dzeramā ūdens ražotāji iepriekš pauduši viedokli, ka Rīgas ūdens jaunais dzeramā fasētā ūdens projekts pašreizējās lielās konkurences apstākļos nebūs ne reāls, ne saprātīgs.

Rīgas pašvaldības uzņēmuma Rīgas ūdens plānus iesaistīties fasētā ūdens tirgū kritizējis arī ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, norādot, ka valstij un pašvaldībām nav nekādas nepieciešamības veidot jaunus uzņēmumus un konkurēt ar privāto sektoru tajos segmentos, kur veiksmīgi funkcionē tirgus un patērētājiem jau patlaban ir pieejams cenas un kvalitātes ziņā daudzpusīgs piedāvājums.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām