Primekss un Ēberliņu drava prezentē savu veiksmes stāstu pasaulē lielākajā Interneta samitā 

Pasaulē lielākajā un prestižākajā Interneta samitā (Web Summit) Latviju Eiropas Savienības #InvestEU stendā pārstāvēja SIA Primekss – inovatīvs ilgtspējīga kompozītbetona jeb viedbetona ražotājs – un Ēberliņu drava – sociālajos medijos aktīvs medus un bišu maizes ražotājs no Dienvidkurzemes, informē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Rūta Lapiņa, 15.11.2017
1/6

Publicitātes foto

Samitā #investEU stendā klātesošie varēja iepazīties ar vairāku Eiropas Savienības valstu uzņēmumu pieredzi, kuru izaugsmi ir būtiski ietekmējušas Eiropas fondu investīcijas. Ar divu Latvijas uzņēmumu biznesa stāstiem digitālā veidā varēja iepazīties ikviens no 12 tūkstošiem pasaulē lielākā uzņēmējdarbības un tehnoloģiju pasākuma dalībniekiem.

«Eiropas Savienības mērķis ir palīdzēt nelieliem uzņēmumiem no dalībvalstīm, tostarp – Latvijas, kļūt lielākiem un inovatīvākiem, bet Eiropas inovatīvākajiem uzņēmumiem – kļūt par pasaules līderiem. Latvijas uzņēmumu klātbūtne šīgada Interneta samitā palīdzēs šiem uzņēmumiem attīstīt savu eksporta potenciālu, bet pasākuma dalībniekiem – atrast uz kartes Latviju,» stāsta Eiropas Komisijas ekonomists Mārtiņš Zemītis.

Samitā Eiropas Komisija iepazīstināja ar finansējuma piesaistes iespējām jaunuzņēmumiem. Pasākuma ietvaros #investEU stendā komisāri Tibors Navračičs, Margrēte Vestagere, Karlušs Muedešs un Džūlians Kings pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar tām Eiropas Savienības finansējuma iespējām, kas palīdz attīstīt tehnoloģijas, veicināt inovācijas un paaugstināt uzņēmumu konkurētspēju.

Pasaulē lielākais un prestižākais Interneta samits (Web Summit) norisinājās no 6. līdz 9. novembrim Portugāles pilsētā Lisabonā.

2017. gada februārī uzsāktās Eiropas Komisijas informēšanas kampaņas #investEU mērķis ir ikvienam parādīt, kāda ir Eiropas Savienības ieguldījumu reālā atdeve un ietekme uz projektiem un cilvēkiem.

Jaunākais izdevums