PrivatBank apstrīdējusi FKTK prasību mainīt bankas valdi

2016. gada 13. janvāris plkst. 16:58
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

AS PrivatBank Finanšu un kapitāla tirgus komisijā ir apstrīdējusi to FKTK lēmumu, ar kuru komisija ir uzdevusi bankas padomei pilnībā nomainīt bankas valdi, vienlaikus nosakot bankas valdes priekšsēdētājam Oleksandram Trubakovam un valdes loceklei Ivetai Ķerpei pagaidu aizliegumu veikt amata pienākumus bankā līdz brīdim, kad bankas padome pieņem lēmumu atsaukt esošo bankas valdi, informē FKTK. 

Pēc komisijas padomes lēmuma pilna teksta par Bankai uzlikto soda naudu 2 016 830 euro apmērā nosūtīšanas viena mēneša apstrīdēšanas vai pārsūdzēšanas termiņš izbeidzas 22.janvārī. Taču šis termiņš var mainīties, ja adresāts var atspēkot, norādot uz objektīviem apstākļiem, kas neatkarīgi no adresāta gribas bijuši par šķērsli dokumenta saņemšanai.

Pēc komisijas padomes lēmuma pilna teksta par Bankas valdes locekļiem (Ivetai Ķerpei, Rolandam Pētersonam, Oleksandram Mekekečko) uzlikto individuālo soda naudu nosūtīšanas viena mēneša apstrīdēšanas vai pārsūdzēšanas termiņš izbeidzas 29.janvārī. 

Savukārt pēc komisijas padomes lēmuma pilna teksta par bankas valdes loceklim Oleksandram Trubakovam uzlikto soda naudu nosūtīšanas viena mēneša apstrīdēšanas vai pārsūdzēšanas termiņš izbeidzas 29.janvārī. Taču šis termiņš var mainīties, ja adresāts var atspēkot, norādot uz objektīviem apstākļiem, kas neatkarīgi no adresāta gribas bijuši par šķērsli dokumenta saņemšanai norādītajā adresē.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds