Sportlex savā tīklā aktīvi palielina sporta klubu un fitnesa studiju skaitu 

Jau tagad Sportlex abonementu īpašniekiem ir pieejamas nodarbības 70+ sporta klubos visā Latvijā, no kuriem liela daļa atrodas Rīgā. Mēs esam nolēmuši neaizmirst par citu valsts pilsētu iedzīvotājiem - pašlaik Sportlex ik nedēļu noslēdz jaunus līgumus ar klubiem no Jēkabpils, Liepājas, Jelgavas un citām Latvijas pilsētām. Jaunie klubi aplikācijā parādīsies jau pavisam drīz!

, 25.5.2018
1/3

Tādas inovācijas iepriecinās ne tikai tos Sportlex klientus, kuri dzīvo ārpus galvaspilsētas vai pastāvīgi pārvietojas pa valsti, bet arī raisīs interesi lielu korporatīvo klientu vidū, kuriem ir filiāles un darbinieki visā Latvijā. Labam darba devējam ir svarīgi darbiniekiem piedāvāt ne tikai komfortablus darba apstākļus un godīgu apmaksu, bet arī motivāciju un darbinieku iedrošināšanu.

Papildus tam iedrošināšana uzlabo darbinieka produktivitāti, kā arī apbalvotais darbinieks sāk justies piederīgs uzņēmumam, kuram viņš velta savu laiku un pūles.

Protams, pastāv vairākas prēmēšanas un iedrošināšanas formas - no mutvārdu uzslavas līdz naudas apbalvojumam, taču kā pastāvīgs bonuss ideāls ir Sportlex abonements, jo: fiziskā aktivitāte ne tikai uzlabo smadzeņu darbību, paaugstina izturību un efektivitāti par 10-20%, bet arī tiek uzskatīta par vienu no populārākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Turklāt Sportlex abonements saviem klientiem dod iespēju neaprobežoties ar tikai viena sporta kluba apmeklēšanu, piedāvājot plašu nodarbību izvēli: no jogas līdz cīņu mākslām, no spēka vingrinājumiem līdz aerobikai un citām interesantām un populārām aktivitātēm, kuru starpā ir TRX, krosfits, dejas, pilates, batuti, boulings un daudz kas cits.

Sportlex aplikācija ir pilnībā bezmaksas un pieejama lejupielādei App Store vai Google Play, un ar sporta klubu un nodarbību asortimentu var iepazīties pirms abonementa iegādes. Abonementa izmaksas vienkāršam lietotājam - no 19 eiro mēnesī, korporatīvajiem - tikai no 3 eiro mēnesī!Sazinieties ar mums, un mēs sagatavosim vislabāko piedāvājumu tieši Jūsu uzņēmumam: business@sportlex.lv

No šīs sadaļas

Vai vēlaties pienācīgi un kvalitatīvi aprīkot plašas un modernas noliktavas, kurās ir...

Tulkošanas birojs Skrivanek Baltic ir viens no lielākajiem tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem Baltijas...

6. jūnijā Latvijas vadošais restorānu aprīkojuma tirgotājs, riekstu un žāvēto augļu importētājs...

Sekojot tirgus tendencēm, Tieto Latvia plāno aktivizēt biznesu privāto klientu segmentā, norāda...

Nereti situācijās, kad uzņēmumam ir nepieciešams finansējums attīstībai, bankas tiek uzskatītas...

Uzņēmēja pieredze: Modris Šteimaks, Moderum dibinātājs...

No šī gada uzņēmumiem Baltijas valstīs ir vēl nebijusi iespēja piesaistīt finansējumu...

Viens no lielākajiem elektronisko iekārtu izplatītājiem Baltijā ACC Distribution šī gada aprīlī...

Kādu biznesu izvēlēties, ja patīk ziedi, dāvanu saiņošana un saldumi?...

Šādi Eiropas vadošo inovāciju un digitalizācijas jomas gada notikumu CEBIT 2018 piesaka...