Virtuves mēbeļu izgatavotājs paplašina ražošanas telpas

2011. gada 29. jūnijs plkst. 15:26
Dalies ar šo rakstu

Pašmāju virtuves un iebūvējamo mēbeļu ražotājs Accenta industriālajā parkā Nordic Technology Park veicis ražošanas telpu paplašināšanu par 50%, līdz ar to uzņēmuma kopējā nomāto telpu platība ir aptuveni 9400 m2.

Kompānija tādējādi ir kļuvusi par trešo lielāko Nordic Partners Properties industriālo parku nomnieku (pēc platības). Palielinoties pieprasījumam pēc Accenta ražotās produkcijas, tika veikta vērienīga ražotnes paplašināšana, palielinot ražošanas jaudas vietējam un eksporta tirgiem. Šobrīd uzņēmuma produkcijas stratēģiski nozīmīgākie eksporta tirgi ir Zviedrija, Somija, Norvēģija.

Nordic Partners Properties valdes priekšsēdētāja Elita Moiseja norāda, ka tik vērienīga telpu paplašināšana veikta pirmo reizi pēdējā gada laikā. Sadarbību ar Nordic Partners Properties ražotājs Accenta sācis 2007.gadā.

Db.lv jau ziņoja, ka kopš 2010.gada marta strukturālo izmaiņu rezultātā Nordic Partners grupā tika izveidoti trīs meitas uzņēmumi, tostarp Nordic Partners Properties daudznozaru uzņēmumu grupa. Nordic Partners Properties ir Latvijā lielākais industriālo parku attīstītājs un apsaimniekotājs. Nordic Partners Properties astoņos industriālajos parkos Rīgā, Olainē, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē un Daugavpilī darbojas aptuveni 120 nomnieku. Pašlaik parkos iznomātas ražošanas, noliktavu un biroju telpas aptuveni140 tūkst. m2 platībā.
 

 

Dalies ar šo rakstu