Karjera

Ēnu diena Dienas Biznesā

Monta Glumane, 12.02.2020

Foto: Db.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Aizvadīta šā gada "Ēnu diena", kurā līdzdarbojās arī "Dienas Bizness".

"Dienas Bizness" redakcijas darbiniekus šogad ēnoja seši skolēni – Daņila, Iļja, Betija, Mārcis, Rēzija un Anna Gabriela. Savukārt trīs ēnas - Gatis, Rebeka un Agija - vēroja "Dienas Bizness" Konferenču nodaļas darbu.

Anna Gabriela šodien kopā ar žurnālisti Andu Aseri devās uz vairākām intervijām, kā arī aktīvi interesējās par žurnālista darba ikdienu.

Divas no ēnām kopā ar žurnālisti Ilzi Žaimi devās uz interviju ar "Radisson Blu Latvija" vadītāju Niklasu Džonsonu. Iļja un Daņila stāsta, ka, pateicoties šai pieredzei, guvuši izpratni, kā jāvada starptautisks bizness, kā arī uzzinājuši vairāk par biznesa konferenču vadīšanu. Skolēniem šī bija laba prakse, jo intervija norisinājās angļu valodā.

"Visa diena kopumā ir izdevusies. Vērojot žurnālistes darba ikdienu, guvām pozitīvas emocijas. Ieguvām nelielu pieredzi intervēšanā," saka Betija, kura ēnoja žurnālisti Montu Glumani. Viņa kopā ar jauniešiem apmeklēja atjaunoto "Tallink" prāmi "Romantika" un "Alan Deko" žalūziju ražotni.

"Ēnojot Montu, radās iespaids, ka viņa vienmēr atrodas kustībā. Žurnālista darbs mēdz būt spontānu aktivitāšu pilns," secina Rēzija, Betija un Mārcis.

"Neskatoties uz šī amata saspringto ikdienu, secināju, ka žurnālista darbs ir tas, ko vēlos," piebilst Rēzija.

Ēnas kopā ar žurnālisti devās ekskursijā pa atjaunoto kuģi, iepazīstoties ar interjera pārmaiņām un uzlabojumiem.

"Galvenais mērķis bija iepazīt žurnālista amata ikdienu, kas mums arī izdevās. Paplašinājām savu zināšanu loku un izgājām no savas komforta zonas, kā arī ieguvām neaizmirstamu pieredzi. Noteikti atkārtosim savu iespēju piedalīties "Ēnu dienā" arī turpmākajos gados," stāsta "Dienas Bizness" ēnas.