Transports un loģistika

FOTO: FBO RIGA piedāvā privātos lidojumus ar helikopteru

Laura Mazbērziņa, 28.09.2018

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Biznesa aviācijas centrs FBO RIGA šogad uzsācis jaunu darbības virzienu - pasažieru helikopteru pārvadājumus, biznesa portālam db.lv pastāstīja Romāns Starkovs, FBO RIGA līdzīpašnieks.

Lai apmierinātu biznesa aviācijas klientu aktuālās vajadzības, uzņēmums šogad paplašinājis sniegto pakalpojumu klāstu - jaunie uzņēmuma darbības virzieni ir pasažieru helikopteru pārvadājumi sadarbībā ar «GM Helicopters», biznesa aviācijas klientu un lidmašīnu apkalpes ēdināšana sadarbībā ar «Resto-Rātors», concierge serviss – privātā sekretāra pakalpojumi un luksusa klases transfēri. Pasažieru helikopteru pārvadājumiem pieejami divi lidaparāti, kuru izmantošanai iepriekš jāveic rezervācija.

Restorāns «Resto-Rātors» aviācijas centrā «FBO RIGA» biznesa klientiem piedāvā ēdināšanas pakalpojumus. Pasūtījumi bieži vien ir nestandarta, ar augstām prasībām. «Šogad esam apkalpojuši gandrīz 200 lidmašīnas, kas ir vidēji viens reiss dienā. Privāto lidmašīnu klientu ēdināšana prasa precizitāti un kvalitāti, un es lepojos ar savu komandu, ka viņiem šis izaicinājums ir pa spēkam,» pastāstīja Viktors Ravdive, «Resto-Rātors» dibinātājs. Tāpat aviācijas centrā regulāri tiek organizētas jauno lidmašīnu, helikopteru un automašīnu modeļu prezentācijas, kā arī lidojumu paraugdemonstrējumi.

Aviācijas centrs starptautiskajā lidostā «Rīga» svinīgi tika atklāts pirms trīs gadiem, ātri kļūstot par galveno ielidošanas un izlidošanas punktu vairumam uz Rīgu lidojošo biznesa aviācijas klientu. «FBO RIGA» centrā ietilpst biznesa aviācijas termināls, kura platība ir 1200 kvadrātmetri, ar autostāvvietu, apkurināms angārs, kura platība ir 8400 kvadrātmetri, perons ar stāvvietām biznesa reaktīvajām lidmašīnām un helikopteru laukums. Gaisa kuģu uzglabāšanai un tehnisko apkopju veikšanai īpaši projektētajā angārā var brīvi izvietot 5 lidmašīnas «Boeing Business Jet» vai 9 «Gulfstream‑G550».

2017. gadā aviācijas centrā tika apkalpoti vairāk nekā 4 000 pasažieru. 100% lidojumu ir biznesa vai privātas aviācijas lidojumi, no kuriem 85% ceļojuma mērķis ir bizness un 15% ir atpūtas.

«Angāra aprīkojums un infrastruktūra ir atzīta par vismodernāko Austrumeiropā. Mēs esam ļoti lepni par mūsu klientu atzinīgajām atsauksmēm, bet tajā pašā laikā mēs neapstājamies pie sasniegtā un paaugstinām latiņu sev vēl augstāk,» komentē R. Starkovs.

«FBO RIGA» ir daļa no «Flight Consulting Group» holdinga. «FBO RIGA» biznesa aviācijas centrs tika atklāts 2015. gadā. Kompānija darbojas Starptautiskajā lidostā «Rīga» kopš 2000. gada un tai ir vairāk nekā 18 gadu pieredze ārpus grafika esošo reisu virszemes apkalpošanā.

Tev varētu interesēt arī:

Biznesa aviācijas reisu skaits novembrī pieaudzis par 37%

Rietumu Banka: Pieaug privāto lidmašīnu pieprasījums

FOTO: Biznesa aviācijas centra FBO RIGA izbūvē investēti 12,5 miljoni eiro

Jaunais biznesa aviācijas centrs Rīgas lidostā radīs 60 jaunas darba vietas

Komentāri

Pievienot komentāru