Pakalpojumi

FOTO: Vecpuisim un koncertzālei Valmierā piepulcējas VP apartamenti

Monta Glumane, 11.05.2020

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Blakus koncertzālei "Valmiera" un restorānam "Vecpuisis" Leona Paegles ielā atklāti VP apartamenti "Valmiera".

VP - saīsinājums no Vecpuišu parks. Iepriekš ēkā atradās dzīvokļu nams un pēc tā iegādāšanās tajā veikti ievērojami rekonstrukcijas darbi.

Apartamentos "Valmiera" izveidoti septiņi dažāda lieluma dzīvokļi, kas paredzēti personu skaitam no 2 līdz pat 6 katrā. Kopumā apartamenti var uzņemt ap 30 personām. Namā ir arī divi divstāvu dzīvokļi.

Viesiem, iepriekš veicot pierakstu, būs iespēja izbaudīt arī dažādas procedūras relaksācijai un enerģijas atgūšanai, kā arī īpašas procedūras svētkos vai svarīgos dzīves notikumos, kuras veiks skaistuma salona "Esthetic" speciālisti.

Dzīvokļus ir iespējams izīrēt gan īslaicīgi, gan ilgtermiņā. "Šajā ziņā reaģēsim uz pieprasījumu. Tāpat arī pēc pieprasījuma nodrošināsim dzīvokļu aprīkojumu - traukus, tekstilu un citas ikdienā nepieciešamas lietas. Sadarbībā ar blakus esošo restorānu "Vecpuisis" pēc pieprasījuma nodrošināsim arī brokastu, pusdienu un vakariņu piedāvājumus," stāsta apartamentu "Valmiera" pārstāve Aiga Kampenuss.

Galvenā mērķauditorija ir pilsētas viesi, uzņēmēji, kultūras baudītāji, kā arī koncertzālē un restorānā notiekošo pasākumu viesi.

Ēkas īpašniekam un attīstītājam Maiklam Braisam (Michael Bryce) ideja par apartamentu izveidi radās, jo nakšņošanas iespējas bija pēdējais iztrūkstošais elements, lai koncertzāles un restorāna komplekss būtu pilnīgs. 2013.gadā viņš iegādājās blakus esošo Valmieras paviljons ēku un par saviem līdzekļiem to atjaunoja, sakārtoja apkārtni. Tagad paviljona ēkā atrodas koncertzāle "Valmiera" un restorāns "Vecpuisis".

"Līdz šim viesi, kas pie mums rīko gan publiskus, gan privātus pasākumus naktsmītnes meklēja citviet. Tomēr tagad varam teikt, ka esam pilnīgi un turpmāk varam saukties - Konferenču un kultūras pasākumu komplekss "Valmiera". Pati apartamentu ēka ir celta pagājušā gadsimta sākumā. Tā ir atjaunota, cienot tās oriģinālo mantojumu, tomēr neliedzot ēkā ienākt arī mūsdienīgām vēsmām," komentē A.Kampenuss.

Vaicāta, vai un kā ārkārtas situācija ietekmē projekta attīstību, A.Kampenuss norāda: "Nedaudz aizkavējās projekta noslēgšana, jo uz mirkli, līdz top skaidrāka notikumu virzība, "iepauzējām". Tomēr īsto ietekmi uz šo biznesu, domāju, mēs vēl izjutīsim šo projektu uzsākot un iedzīvinot."

Investīcijas projektā netiek atklātas, vien zināms, ka tas tapis ar "Citadele" bankas finansiālu atbalstu.

Komentāri

Pievienot komentāru