IKEA meklē darbiniekus Latvijā topošajam veikalam 

Zviedrijas mēbeļu mazumtirdzniecības uzņēmums IKEA izsludinājis vairākus konkursus uz vakancēm Rīgas pierobežā, Stopiņu novadā, blakus Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplim, topošajā veikalā, liecina publicētie darba sludinājumi.

Rūta Lapiņa, 28.12.2017

Foto: EPA/LETA

Uzņēmums uzsver unikālo IKEA kultūru un vērtības atzīmējot, ka visus IKEA darbiniekus vieno aizrautība un neatlaidība: «IKEA vērtības izriet no uzņēmuma vēstures. To pamatā ir neatlaidīgs darbs, spēja nepadoties, saskaroties ar grūtībām, kā arī veselais saprāts, zviedru izcelsme un prasme izmantot ierobežotos resursus. Lai veiksmīgi īstenotu IKEA koncepciju, darbiniekiem uzņēmuma vērtības ir jāizprot līdz sirds dziļumiem. IKEA vērtības iedzīvina IKEA kultūru,».

Kopumā publicēti astoņi darba sludinājumi un četros no tiem - noliktavas maiņas vadītājs, nodaļas vadītājs, noliktavas darbinieks un galdnieks - atzīmēts, ka uz konkrēto amatu ir vairākas vakances.

Uz noliktavas darbinieku vakancēm Rīgā aicināti pieteikties loģistikas entuziasti, kuriem ir pieredze darbā ar noliktavas iekārtām, kā arī interesē mājokļa labiekārtošana.

Savukārt noliktavas maiņas vadītāju galvenais uzdevums ir palīdzēt tiešajam vadītājam organizēt noliktavas komandas darbu un garantēt preču pieejamību par pēc iespējas zemāku cenu. Pretendentiem jāprot ātri pieņemt atbildīgus lēmumus un izdomāt tūlītējus risinājumus straujā darba vidē.

Tāpat uzņēmums savai komandai aicina pievienoties veikala nodaļu vadītājus - «uzņēmējdarbības entuziastus, kas «IKEA Latvija» bagātinās ar savu uzņēmēja dzirksti». Sludinājumā norādīts, ka dažādu nodaļu vadītāju pienākumi var atšķirties. «Šajā darbā var brīvi izmantot savas zināšanas pārdošanas jomā, lai palielinātu pārdošanas apjomu savā nodaļā. Kopā ar savu komandu strādāt pircēju labā un nodrošināt nevainojamu iepirkšanās pieredzi. Nodaļas vadītājs ir godprātīgs un pašpārliecināts līderis ar ticību saviem spēkiem un spēju pieturēties pie savām vērtībām. Ir svarīgi apzināties savas stiprās puses un izmantot tās, lai veidotu pozitīvu darba vidi, kā arī vadīt un iedvesmot savu komandu, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi pircējiem. Prasme izcelt darbinieku stiprās puses, analizēt darba rezultātus un veicināt darbinieku izaugsmi,» vēlamās pretendenta īpašības un iemaņas apraksta kompānija.

Raksts turpinās pēc reklāmas

Galdnieku galvenais uzdevums būs palīdzēt IKEA dizaineriem sniegt kvalitatīvus galdnieka pakalpojumus un izmantot vienkāršas, drošas un izmaksu un laika ziņā taupīgas metodes. «Darba rezultāts ir ļoti svarīgs, jo tas veido IKEA tēlu - mazumtirgotājs, kas piedāvā augstas kvalitātes preces mājokļa labiekārtošanai par pieņemamām cenām,» teikts sludinājumā.

IKEA darbam Rīgā meklē preču uzskaites un pasūtīšanas sistēmas speciālistu, kuram sadarbībā ar savu tiešo vadītāju būs jānodrošina, lai «IKEA Latvija» preču piegādes apjomi būtu atbilstoši pārdošanas vajadzībām. Preču uzskaites un pasūtīšanas sistēmas speciālista galvenais uzdevums būs nodrošināt preču pieejamību veikalā, ņemot vērā preču apjomu un brīvo platību veikalā, prognozēt pārdošanas apjomu un veikt preču pasūtīšanas parametru korekcijas.

IT speciālista darba meklēšanas sludinājumā teikts: «Ja jūs aizrauj informāciju tehnoloģijas un tas, cik lielā mērā tās ietekmē uzņēmumu, šis varētu būt īstais darbs jums. Mēs meklējam spožu, motivētu IT personu, kura varētu pievienoties mūsu informāciju tehnoloģiju nodaļa un augt kopā ar uzņēmumu!».

«IKEA Latvija» komandai tiek aicināts pievienoties arī profesionāls, tehniski domājošs saimniecības daļas vadītājs. Viņa galvenais uzdevums būs izpildīt un uzlabot saimniecības plānu un veikt atbilstošas darbības veikala teritorijā, lai pircējiem garantētu augsta līmeņa iepirkšanās pieredzi. «Saimniecības daļas vadītājs koordinē veikala tehnisko darbinieku un apkopēju darbu, un rūpējas par to, lai visas iekārtas pareizi darbojas un, lai veikals izskatās kā jauns,» teikts darba sludinājumā.

Tāpat tiek meklēts cenu cenu zīmju izgatavošanas (PTAG) speciālists. PTAG ir speciāla IKEA IT sistēma cenu zīmju izgatavošanai. Šis speciālists būs atbildīgs par sistēmas nevainojamu darbību un apmācīs visus vadītājus un pārdevējus strādāt ar šo sistēmu un izgatavot cenu zīmes.

Konkursā uz IT speciālista amatu pieteikumus var iesniegt līdz šī gada 31. decembrim, savukārt uz pārējām vakancēm līdz 2018. gada 14. janvārim.

IKEA veikala būvniecības darbi Latvijā tika uzsākti šā gada maijā un saskaņā ar plānoto, veikals durvis vērs 2018.gada rudenī.

LASI ARĪ:

FOTO: Lielveikala IKEA būvdarbi Latvijā

No šīs sadaļas

Pārtikas tirgotāji būs gatavi jau no 1.janvāra tirgot Latvijai raksturīgos svaigos augļus,...

«Ja šodien kāds man prasa, cik izmaksātu uztaisīt Xnet vai kaut ko...

Jau no 2018. gada 1. janvāra Latvija pievienosies to Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu sarakstam,...

Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) atcēlis Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas lēmumu...

Lietuvas apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmums nākamajā gadā plāno sasniegt 231 miljona eiro...

«Maxima Latvija» ceturtdien, 21. decembrī, atklās rekonstruēto «Maxima X» formāta veikalu Rīgā,...

Ieviešot tabakas izstrādājumu izvietošanas aizliegumu tirdzniecības vietās, pastāv risks budžeta...

Vērojot, cik kopumā pasīvi Latvijā un Baltijā ir patērētāji, Igaunijas piemērs, skaļi...

Zviedrijas apģērbu milzis H&M paziņojis, ka slēgs daļu veikalu, kas saistīts ar...

«Tirgus tur būs. Tur nebūs ne lielveikals, ne citas tirdzniecības vietas. Mums plānos ir,...