Investē, lai preces varētu saņemt jau pēc stundas 

E-komercijas tirgus dalībnieks Baltijas valstīs "Pigu Grupa", kurā iekļaujas arī Latvijā strādājošais interneta veikals 220.lv, turpinot pērn uzsākto miljona eiro vērto loģistikas efektivizācijas projektu, ievieš jaunu pakalpojumu, kas paredz preces saņemšanu vienu stundu pēc tās pasūtīšanas.

Zane Atlāce - Bistere, 21.02.2020

"Pērn klātienes "Pigu Grupas" veikalos tika novērots augošs pieprasījums noteiktām preču kategorijām, kas motivēja domāt par piegādes optimizāciju un efektivitātes uzlabošanu. Sekojot klientu vajadzībām, nolēmām ieviest jaunu pakalpojumu - preču iegādi no jebkuras vietas, nodrošinot to saņemšanu pēc 60 minūtēm zīmola klātienes veikalos," informē 220.lv tiešsaistes tirdzniecības platformas marketplace vadītājs Raimondas Žilēnas.

Viņš piebilst, ka jaunais pakalpojums nodrošina preces saņemšanu pēc stundas, ja interneta veikalā prece uzrāda vairāk nekā vienu vienību un klients ir saņēmis pirkuma apstiprinājumu. Tāpat arī pirms došanās pēc preces jāņem vērā veikalu darba laiks.

"Līdz ar "Pigu Grupas" attīstīto marketplace tirdzniecības platformu, grupas interneta veikalos pieejamais preču sortiments ir strauji paplašinājies ne tikai ar jaunām precēm, bet arī ar jaunām kategorijām. Piemēram, Latvijā ir uzsākta grāmatu tirdzniecība, tāpēc ticam, ka jaunais pakalpojums atrisinās steidzamo pirkumu saņemšanu, un ļaus pirkumiem tiešsaistē gūt ne tikai jau pieredzējušu pircēju, bet arī jauno pircēju atzinību," norāda R.Žilēnas.

Interneta veikalā 220.lv precēm, kuras iespējams saņemt stundas laikā, ir norādīta īpaša atzīme. Savukārt, pats pakalpojums maksā 0,50 centus.

Aizvadītajā gadā "Pigu Grupa" uzsāka miljonu eiro vērto modernizācijas projektu, kura ietvaros pērn tika uzstādīta puskilometru garā automatizētā preču šķirošanas konveijera līnija, lai uzlabotu un paātrinātu loģistikas darbības. Jaunā pakalpojuma ieviešana ir nākamais solis, lai nodrošinātu pēc iespējas efektīvāku servisu.

Interneta veikala "220.lv" pārvaldītājs "Pigu Latvia" iepriekšējā finanšu gadā, kas ir laikā no 2018.gada 1.aprīļa līdz 2019.gada 31.martam, strādāja ar 24,849 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet zaudējumi saruka divas reizes un bija 668 801 eiro.

Jaunākais izdevums