Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Imantas Tirgus izveidojis e–Tirgu un turpina domāt par paplašināšanos tuvākajos gados, stāsta SIA Imantas Tirgus valdes loceklis Ēriks Ertmanis.

Pastāstiet vairāk par savu uzņēmumu, tā koncepciju un pakalpojumiem! Kādas ir jūsu priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem nozarē?

Imantas Tirgus izveidošanas mērķis ir apvienot Latvijas pārtikas produktu ražotājus vienkopus, kā arī papildināt to piedāvāto klāstu ar populāriem produktiem no Eiropas. Esam izveidojuši paviljonu vairāk nekā 2000 m2 platībā, kurā atrodas vairāk nekā 50 saimniecību tirdzniecības vietas, kurās piedāvā visus nepieciešamos pārtikas produktus ikdienai un svētku reizēm. Pie mums var nesteidzīgi iepirkties, nobaudīt dažādus ēdienus un dzērienus, ko gatavo uz vietas. Mūsuprāt, pircējiem ir būtiski iegādāties svaigus pārtikas produktus ar skaidru izcelsmi. Mēs rūpējamies, lai klienti pie mums atgrieztos arvien biežāk. Viena no galvenajām atšķirībām ir tā, ka mēs atrodamies apkaimē ar ērtu piebraukšanu un bezmaksas autostāvvietu.

Kā izvēlējāties nosaukuma Imantas Tirgum?

Ņemot vērā, ka atrodamies vienā no lielākajām Rīgas apkaimēm, nolēmām, ka mūsu tirgum jānes apkaimes vārds.

Kāpēc izvēlējāties strādāt tieši šajā nozarē?

Izdzīvo, kas mainās! Nesaskatījām perspektīvu šodienas konkurences apstākļos attīstīt tirdzniecības parku ar klasisku pārtikas operatoru – kādu no lielveikalu ķēdēm. Pašiem izstrādājot sava tirgus konceptu un to attīstot, vēlējāmies būt atšķirīgi no konkurentiem.

Vai uzņēmuma attīstībai izmantojāt papildu finansējuma iespējas?

Jāizsaka pateicība LPB Bank darbiniekiem, kuri noticēja šim projektam un atbalstīja Imantas Tirgus izveidi. LPB Bank piešķīra finansējumu telpu remontam un tirdzniecības iekārtu iegādei.

Pamanījām, ka jūsu mājaslapā ir iespēja iepirkties attālināti.

Šāda doma bija no paša sākuma, bet pirmajā darbības gadā bijām aizņemti ar esošā koncepta pilnveidošanu un nepietika laika e-Tirgum, bet pavasarī uzsākām e–Tirgus izstrādi un nu tas pilnībā funkcionē, kaut gan vēl ir ļoti daudz ieceru tā pilnveidē. Grūti pateikt, cik procentu ir e-Tirgum no kopējā Imantas Tirgus apgrozījuma, jo tirgū darbojas vairāk nekā 50 nomnieku kā atsevišķi uzņēmumi, bet jau sesto mēnesi ir pieaugums tirdzniecībai internetā. Cilvēki pamēģina un turpina pasūtīt produktus E-tirgū, jo tikai pamēģinot var saprast, cik daudz laika var ietaupīt, iepērkoties attālināt. Arī bezkontakta piegādes priekšrocības pircēji augsti novērtē, tāpēc esiet laipni aicināti iepirkties www.imantastirgus.lv, un jau nākamajā dienā mēs piegādāsim pasūtījumu.

Augsti novērtējam, ka LPB Bank e-risinājumi, kas nodrošina ērto mūsu uzņēmuma darbību internetā, tika pieslēgti ātri un bez problēmām. Mūsu IT speciālists ar projektu vadītāju no bankas puses uzsāka risinājuma ieviešanu pēc pieteikuma iesniegšanas, un drīz vien bijām gatavi pirmajiem darījumiem e-vidē.

LPB Bank piedāvātie pakalpojumi pilnībā apmierina mūsu klientus, kā arī jebkuri jautājumi tiek operatīvi risināti, lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojumu pieejamību mūsu pircējiem. Bankas piedāvātie e-komercijas risinājumi pilnībā atbilst biznesa attīstīšanai e-vidē.

Kādi ir nākotnes plāni Imantas Tirgus attīstībai nākamajos piecos gados?

Viennozīmīgi pilnveidoties, paplašinot klāstu, lai piesaistītu pat visprasīgāko pircēju, tāpat domājam par paplašināšanos tuvākajos gados.

Kāds ir jūsu veiksmīga biznesa noslēpums?

Darbs, darbs un vēlreiz darbs, kā arī veiksme un dažādu apstākļu sakritība ir nepieciešama, lai ideja pārvērstos par veiksmes stāstu, bet līdz veiksmes stāstam ir vēl daudz darāmā, par to varēsim runāt pēc pāris gadiem!

Jūsu novēlējums un ieteikums jauna biznesa veidotājiem?

Nebaidīties no izaicinājumiem un neapstāties pie pirmajām grūtībām, jo ir jānoiet garš ceļš, lai sasniegtu iecerēto.

Raksts tapis sadarbībā ar LPB Bank AS

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Svaigi.lv apgrozījums pieaudzis par 40%

Db.lv, 22.03.2021

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Virtuālā tirgus "Svaigi.lv" īpašnieces SIA "Svaigi" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 40%, informē uzņēmumā.

"Aizvadītais gads ir ieviesis daudzas izmaiņas cilvēku paradumos, ko labi raksturo arī pārtikas iegāde. Redzam, ka e-komercija ieņem stabilāku vietu cilvēku pārtikas iegādes rutīnā," secina "Svaigi" īpašniece Elīna Novada.

Svaigi.lv pārceļas uz Imantas tirgu 

Virtuālajā zemnieku tirgū "svaigi.lv" kopš ārkārtējās situācijas iestāšanās ievērojami...

2020.gadā populārāko tirgus produktu sarakstā bija cūkgaļa, putnu gaļa, svaigas zivis, lauku olas, kā arī dārzeņi un zaļumi, tostarp tiešsaistē cilvēki iegādājušies 40 000 lauku vistu olu, piecas tonnas burkānu un tikpat kartupeļu, kā arī 4000 kilogramu ābolu un 1300 svaigas, Latvijā audzētas foreles.

Virtuālā tirgus svaigi.lv izveidotāja: Biznesā bija jāierauga cita perspektīva 

«Dažreiz vajadzīga cita perspektīva, kā uz lietām paskatīties,» par savu nesen gūto pieredzi...

E.Novada informēja, ka patlaban "Svaigi.lv" ir iespējams iegādāties produktus no 130 saimniecībām visā Latvijā, turklāt interese par virtuālo tirgu no potenciālo sadarbības partneru puses gada laikā ir dubultojusies. Vienlaikus tirgus klientu skaits pērn pārsniedza 7000.

VIDEO: Covid-19 nes strauju izaugsmi 

Augot pieprasījumam pēc pārtikas piegādes uz mājām, virtuālā tirgus "Svaigi.lv" komanda izkāpa...

Uzņēmums 2019.gadā strādāja ar 353 584 eiro apgrozījumu, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums guva peļņu 39 169 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2018.gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru