Auto

Jaunais Volvo V60 būs ļoti dārga izprieca

Aldis Zelmenis, 06.07.2018

Foto: netcarshow.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Zviedru Volvo V60 ir neizsakāmi šarmants auto, iespējams, glītākais no visiem sava žanra modeļiem

Vispirms aizmirstiet jebkādu līdzību ar iepriekšējās paaudzes V60. Jaunākais V60 ir lielāks, ērtāks un arī prestižāks auto. Arī apdares materiāli ir atbilstoši premium klases standartiem, turklāt, lai nākamo V60 īpašnieku izvēli padarītu vēl krāšņāku un daudzveidīgāku, Volvo ieviesis uz aci un tausti dzīvespriecīgus audekla pārvalkus.

Pēc būtības, vadoties pēc klasifikācijas, kas tika izmantota, pirms Volvo nonāca ķīniešu Geely īpašumā, jaunais V60 atbilst vecā V70 universāla standartiem. Tas nozīmē, ka jaunais V60 Cross Country, kam līdz šī gada beigām arī jānonāk tirdzniecībā, būs tas modelis, par ko būs īpaša interese Baltijā, tostarp Latvijā. Tomēr, kas zina, iespējams, ka jaunais V60 spēs mainīt spēles noteikumus, lai arī mūsu tirgū to pirktu ne tikai tad, kad tas jau būs mazlietota vai lietota automobiļa statusā, bet arī kā jaunu modeli no salona.

Jāatzīst, ka šis niķis attiecas uz visiem Volvo V60 tiešajiem konkurentiem, tostarp uz vācu trijotni – BMW 3. sērijas Touring, Audi A4 Avant vai Mercecdes C klases T modeli. Vismaz pirmie divi nosauktie modeļi pie mums tiek karsti mīlēti kā mazlietoti automobiļi, turpretim jauno modeļu pārdošanas dati ir niecīgi.

Augstā cena ir viens no galvenajiem izskaidrojumiem, kāpēc ir tā, kā ir. Arī jaunais Volvo V60 būs ļoti dārga izprieca, pat dārgāka nekā tā tiešie konkurenti, proti, bāzes modelis ar 150 ZS jaudīgo D3 dīzeļmotoru maksās, sākot no 40 132 eiro, savukārt ar 190 ZS jaudīgo D4 dīzeli – vismaz 43 358 eiro. Visbeidzot, viens no gardākajiem V60 ar 313 ZS divu litru benzīnmotoru un AWD pilnpiedziņu, sākot no 51 536 eiro. Atliek pieminēt, ka 2019. gadā Volvo V60 modeļu klāstā parādīsies divi plug-in tipa hibrīdi, proti, T6 Twin Engine AWD ar kombinēto jaudu 340 ZS, kā arī T8 Twin Engine ar kopējo jaudu 390 ZS.

Visu auto apskatu Volvo V60: pēc pārbaudīta šablona lasiet 6. jūlija laikrakstā Dienas Bizness.