Jaunuzņēmums WiDE uzvarējis starptautiskajā konkursā Start Jerusalem 2018 

Jaunuzņēmuma «WiDE» līdzdibinātājs un vadītājs Jānis Jātnieks uzvarējis Izraēlas Ārlietu ministrijas rīkotajā starptautiskajā konkursā «Start Jerusalem 2018».

LETA, 10.10.2018

Jaunuzņēmuma «WiDE» līdzdibinātājs un vadītājs Jānis Jātnieks.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Konkurss vienlaicīgi norisinājās vairāk kā 20 valstīs. Šogad Izraēlas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar jaunuzņēmumu koprades telpu «TechHub Riga» un SEB bankas Inovāciju centru konkursā aicināja piedalīties vietējos startupus, kas darbojas medicīnas tehnoloģiju, veselības aprūpes un dzīvības zinātņu jomā. Četri labākie Latvijas jaunuzņēmumi konkursa finālā cīnījās par galveno balvu - pilnībā apmaksātu septiņu dienu braucienu uz Izraēlu un dalību Jeruzalemes startup inovāciju programmā.

«Start Jerusalem 2018» Latvijas finālā žūrijas ekspertu komandas sastāvā bija Izraēlas vēstniece Latvijā Lironne Bar-Sade, Izraēlas biomedicīnas uzņēmēja Šārona Raši-Elkeles, uzņēmējs Sandis Kondrāts, SEB bankas Inovāciju centra vadītājs Kārlis Karolis un «TechHub Riga» izpilddirektore Līna Sarma.

Žūrija vērtēja četrus Latvijas jaunuzņēmumus, tajā skaitā «CastPrint», «WiDE», «Dentic» un «Doctor Online». «WiDE» ir radījuši platformu - Virtuālo Protezēšanas Klīniku, kas ļauj jebkuram protezēšanas, ortozēšanas uzņēmumam vai darbnīcai pasūtīt 3D printētus palīglīdzekļus, neveicot nekādus ieguldījumus infrastruktūrā.

Jātnieks no 11.novembra līdz 17.novembrim dosies pilnībā apmaksātā braucienā uz Izraēlu. Brauciena laikā būs iespēja gūt vērtīgu pieredzi, apmeklēt seminārus, sastapt Izraēlas un citvalstu medicīnas un veselības jomu jaunuzņēmumu pārstāvjus, iepazīties ar investoriem un veidot sadarbību ar Izraēlas lielākajiem uzņēmumiem.

Jaunākais izdevums