Būve

Jūrmalā atklāj mākslas skolas jauno ēku

Lelde Petrāne, 25.05.2015

Foto: Ojārs Martinsons, Jūrmalas pilsētas dome

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Strēlnieku prospektā 30 Dubultos svinīgi atklāta Jūrmalas mākslas skolas jaunā ēka, informēja Jūrmalas pilsētas dome.

«Veicot 1970. gadā būvētās kādreizējās Murjāņu sporta skolas ēkas rekonstrukciju, telpas ir pilnībā pārbūvētas, ēka ieguvusi jaunu, mūsdienīgu izskatu,» norāda Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Līdz šim Jūrmalas mākslas skola atradās Bulduros, Muižas ielā 7, kur telpas skolas vajadzībām un arvien pieaugošajam audzēkņu skaitam bija kļuvušas par šauru. Jauno mācību gadu skola sāks jaunajā ēkā Strēlnieku prospektā 30, kur vēl šajā mācību gadā notiks arī skolas izlaiduma svētki un jauno audzēkņu uzņemšana.

Projekta izstrādātājs - Skonto būve, būvuzņēmējs - Balsts-R un būvuzraugs - Forma 2.

Patlaban Jūrmalas mākslas skolā profesionālās ievirzes un dažādas interešu izglītības programmas apgūst 671 audzēknis, no tiem 46 apgūst pirmsskolas sagatavošanu, 625 audzēkņi mācās profesionālās ievirzes programmā un apmeklē interešu izglītības programmu.

Jūrmalas mākslas skolas ēkas būvniecības darbi tika sākti 2013. gadā. Rekonstrukcija veikta, pārbūvējot kādreizējo Murjāņu sporta ģimnāzijas internātskolas ēku.

Kopējās izmaksas Jūrmalas mākslas skolas būvniecībai veido 2 229 893,91 eiro.

Līdzās mākslas skolai plānots uzbūvēt arī mūzikas skolu un rekonstruēt otru līdzās esošo kādreizējo Murjāņu sporta ģimnāzijas ēku, pārbūvējot to par bibliotēku. Jūrmalas mūzikas skolas būvniecībai un bibliotēkas pārbūvei tehniskais projekts jau ir izstrādāts, tuvākā laikā plānots izsludināt iepirkuma konkursu, lai šogad sāktu mūzikas skolas ēkas būvniecību.

Komentāri

Pievienot komentāru