Otrdien NASDAQ OMX Baltijas biržas raksturojošais OMX Baltic Benchmark indekss piedzīvoja kritumu par 0,17% līdz 633,93 punktiem, liecina biržu dati.
Lielākais kritums bija NASDAQ OMX Tallinn, kuras indekss samazinājās par 0,21% līdz 840,07 punktiem. OMX Riga indekss saruka par 0,17% līdz 467,74 punktiem, savukārt OMX Vilnius pieauga par 0,05% līdz 413,17 punktu atzīmei.
Baltijas Oficiālā un Otrā saraksta tirdzniecības apgrozījums sasniedza 550,99 tūkstošus latu. Aktīvākās tirdzniecības līderu vidū jau ierasti bija Tallinas biržas kompānijas – kuģotājs Tallink Grupp, ar kura akcijām tika veikti 14 darījumi, kopējam apgrozījumam sasniedzot 260 tūkstošus latu. Ievērojami atpalika ūdensapgādes uzņēmums Tallinna Vesi ar 34,6 tūkstošiem latu, savukārt trešā aktīvākā tirdzniecība notika ar Lietuvas uzņēmuma Linas Agro Group akcijām, apgrozījumam sasniedzot 26,6 tūkstošus latu.
Starp NASDAQ OMX Riga kotēto uzņēmumu akcijām lielākais tirdzniecības apgrozījums bija ar farmācijas uzņēmuma Grindeks vērtspapīriem, kurš bija vien 2084,3 lati.