Auto

Kia un Gros auto grupa pārtrauc sadarbību

Gunta Kursiša, 05.03.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA Gros auto grupa un a/s Kia Auto pārtraukusi sadarbību par Kia automašīnu garantijas perioda apkopēm un remontu. Kā iemesls tiek minēts tas, ka Gros auto grupa turpmāk fokusēsies uz savu pamatbiznesu - auto rezerves daļu, ENI eļļu un smērvielu tirdzniecību, kā arī autoservisa pakalpojumu sniegšanu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Lēmums par sadarbības pārtraukšanu pieņemts, abpusēji vienojoties.

Uzņēmums Gros auto grupa turpinās nodrošināt remontdarbu pakalpojumu sniegšanu Kia zīmola transportlīdzekļiem pēc garantijas perioda.

Pašreiz SIA Gros auto grupa tīklā ietilpst 13 auto rezerves daļu veikali, četri autoservisi un interneta veikals igrosauto.lv. Tāpat uzņēmums darbojas arī kā ENI eļļu, smērvielu un GoodYear zīmola oficiālais izplatītājs Latvijā. Uzņēmumam pieder meitas kompānija SIA Gros auto bārs, kas piedāvā restorāna pakalpojumus.

2011. gadā SIA Gros auto grupa bija starp TOP 3 uzņēmumiem auto rezerves daļu mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības jomā. Savukārt Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā TOP 500, kas tiek veidots, ņemot vērā uzņēmumu gada apgrozījumu, SIA Gros auto grupa ierindojās 489. vietā. Uzņēmums 2011. gadā apgrozīja 9,13 milj. Ls, savukārt zaudējumi veidoja 90 tūkst. Ls.

Komentāri

Pievienot komentāru