Konkursa Mežpils prove uzvarētāja alus būs pieejams Rimi veikalos

2018. gada 12. jūlijs plkst. 10:53
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

«Aldara» alus darbnīcā noslēdzies ikgadējais mājbrūvētāju konkurss «Mežpils prove», kurā šogad uzsvars tika likts uz kviešu alu. Konkursam «Mežpils prove» šogad tika iesniegti 35 darbi, no kuriem trīs tika izvirzīti fināla degustācijai.

Šogad par uzvarētāju tika atzīts Vents Bomis, kas savā īpašumā ieguva konkursa galveno balvu – dāvanu karti no lielveikalu tīkla «Rimi» 1000 eiro vērtībā, kā arī iespēju brūvēt savu alus partiju «Aldara» vēsturiskajā alus darītavā aptuveni 12 000 litru apjomā. Šis brūvējums būs pieejams «Rimi» veikalos 0,33 litra stikla pudelēs ar konkursa uzvarētāja vārdu, uzvārdu un parakstu uz etiķetes. Par jaunā brūvējuma nosaukumu ir aicināti balsot visi interesanti «Mežpils» sociālajos tīklos – patērētāju viedoklis tiks ņemts vērā gala lēmuma pieņemšanas posmā. Pēc uzvarētāja alus receptes brūvēšana tiks uzsākta šonedēļ, lai augustā tas būtu pieejams veikalu plauktos.

«Ar katru gadu iesniegtie alus paraugi paliek arvien konkurētspējīgāki, un šogad starp finālistiem valdīja ļoti sīva konkurence, kaut gan kviešu alus pagaidām vēl meklē savu vietu Latvijas alus mīlētāju sirdīs,» stāsta Andris Rasiņš, «Aldara» alus darbnīcas direktors un konkursa «Mežpils prove» dibinātājs.

Latvijas mājbrūvētāju konkursu AS «Aldaris» rīko jau ceturto gadu pēc kārtas, aicinot visus interesentus pieteikties un iesniegt savus brūvējumus. Pēc paraugu iesniegšanas žūrija atlasīja trīs labāko meistaru brūvējumus fināla degustācijai, kurā tika izvēlēts uzvarētājs.

Dalies ar šo rakstu