Mazumtirdzniecība

Lai izskaustu «saulītes» Rimi stāvlaukumā, ierīko atdures barjeras

Dienas Bizness, 03.11.2014

Foto: pašvaldība

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Rūpējoties par apkārtējo māju iedzīvotāju naktsmieru, Jelgavas Vivo centra stāvlaukumā šonedēļ uzstāda atdures barjeras, tādējādi cerot samazināt «saulīšu» griešanu un automašīnu ātruma pārsniegšanas iespējas stāvlaukumā, atsaucoties uz pašvaldības sniegto informāciju, vēsta reģionālais medijs Zemgales Ziņas. Pavisam tiks uzstādītas 33 barjeras tirdzniecības centram piederošajā stāvlaukumā.

Stāvlaukums pie «Vivo centra» ir viena no populārākajām jauniešu pulcēšanās vietām, īpaši nakts stundās, traucējot apkārtējo māju iedzīvotājiem. Cīnoties ar agresīvu braukšanu, «saulīšu» griešanu un trokšņošanu stāvlaukumā, uzņēmums šonedēļ uzstāda automašīnu atdures barjeras, kas sadala lielo stāvlaukumu mazākos.

Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Valnere apstiprinājusi, ka šonedēļ sākta uzņēmuma solījuma īstenošana – Vivo centra stāvlaukumos tiek uzstādītas barjeras. Sešās rindās paredzēts uzstādīt kopā 33 barjeras. «Ar to pilnīgi pietiek, lai laukumu padarītu nepiemērotu ātrai braukšanai,» apgalvojusi uzņēmuma pārstāve.

Iepriekš Rimi pārstāve informējusi, ka autostāvlaukumā ir izvietotas braukšanas ātrumu ierobežojošās zīmes, saskaņā ar kurām stāvlaukumā atļauts braukt ar ātrumu līdz 20 km/h. «Taču, tā kā braukšanas ātruma ierobežojums nakts stundās netiek ievērots, konsultējāmies ar projektētājiem, kas nodarbojas ar stāvlaukumu plānošanu, un viņu ieteikums bija izvietot šajā stāvlaukumā automašīnu atdures barjeras, kas sadala lielo stāvlaukumu mazākos un būtiski ierobežo agresīvas braukšanas iespējas,» tā D.Valnere.