Ražošana

Laima par 500 tūkstošiem eiro vēlas iegādāties robotizētu iepakošanas sistēmu

Žanete Hāka, 12.02.2015

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

AS Laima izsludinājusi robotizētas iepakošanas sistēmas iegādes konkursu, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Paredzēta līgumcena iepirkumā noteikta 500 tūkstoši eiro.

Sākotnējā piedāvājuma iesniegšanas datums ir šā gada 20. februāris. Iepirkums tiek īstenots ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras finansējuma palīdzību programmā Augstas pievienotās vērtības investīcijas.

Sistēmai jāsastāv no manipulatoriem konfekšu ievietošanai koreksos, kā arī padeves konveijera. Sistēmas vidējam darbības ātrumam 8 stundu periodā jābūt vismaz 400 gab./minūtē.

Piedāvājumam jāsatur viss darbu kopums, lai pilnībā nodrošinātu sistēmas nodošanu ekspluatācijā un darboties spēju atbilstoši prasībām, kā arī darbus, kas nav minēti, bet bez kuriem nebūtu iespējama sistēmas nodošana ekspluatācijā un pilnvērtīga funkcionēšana, skaidro uzņēmums. Tāpat pretendentam jābūt piegādājamo iekārtu ražotājam no Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalsts.

Db.lv jau rakstīja, ka nesen noslēgušies divi AS Laima iepirkumi par šokolādes tāfelīšu iepakošanas iekārtu iegādi. AS Laima iegādāsies 100 gramu šokolādes tāfelīšu iepakošanas iekārtu ar padeves sistēmu par 895 tūkstošiem eiro, kā arī 20 gramu šokolādes tāfelīšu iepakošanas iekārtu par 255 tūkstošiem eiro. Abas iekārtas uzņēmumam piegādās Itālijas kompānija CMFIMA SRL. Iepirkumā tika saņemti trīs uzņēmumu piedāvājumi.

Iepirkumi tiek veikti ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras finansējuma līdzdalību.

Tāpat AS Laima izsludinājusi arī iepirkumu tvertnes šokolādes masai un temperēšanas iekārtas ar masas sūkni iegādei. Abiem iepirkumiem piedāvājumus var iesniegt līdz 6. martam.