Latvijai ir jāsadarbojas ar Donaldu Trampu, nevis afēristu Sorosu 

Katras tautas tiesības ir rūpēties pirmkārt par savām interesēm – savā pirmajā runā pateica ASV prezidents Donalds Tramps. Esošais ASV prezidents Donalds Tramps, par kuru pirms vēlēšanām ņirgājās lielākā daļa pašlaik pie varas esošo Latvijas politiķu!

Sandris Točs, speciāli DB, 2018. gada 20. augusts plkst. 6:55

DB 20.augusta numura vāks

Arī vairums žurnālistu, kuri cenšas pie katras izdevības nomelnot un apsmiet ASV prezidentu. Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs aicināja nekrist panikā, ja uzvar Donalds Tramps, bet žurnālists Kārlis Streips saukāja Donaldu Trampu par «oranžo pērtiķi» un «lielāko idiotu», kāds jebkad redzēts. Un viņi joprojām turpina zākāties par «Trampistānu» – Amerikas Savienotajām Valstīm!

Katras tautas tiesības ir rūpēties pirmkārt par savām interesēm – un tieši tas ASV prezidents, kurš ir pateicis šos svarīgos vārdus, saņem lielāko naida devu. Ne uz vienu prezidentu visā ASV vēsturē nekad nav izlietas tādas samazgas kā uz Donaldu Trampu. Tieši tāpēc lielākais Trampa ienaidnieks Džordžs Soross ir pasludinājis, ka «viss, kas varēja notikt nepareizi, ir noticis, un ka (Tramps) grib sagraut pasauli».

Pajautāsim beidzot – kādu «pasauli» tad īsti apdraud Tramps? Vai tā ir mūsu pasaule, ko «grib sagraut» Tramps, vai tā ir Sorosa pasaule? Domāju, ka Tramps ne tikai neapdraud, bet aizstāv tās vērtības, kuras ir svarīgas arī lielai daļai no mums, – nacionālu valsti, normālu ģimeni, tradicionālas vērtības. Tieši Donalds Tramps aizstāv tās vērtības, kuras lielākajai Latvijas cilvēku daļai ir saprotamas un tuvas! Un tās ir vērtības, kuras grib sagraut un iznīcināt Soross un viņam līdzīgie! Soross, kurš ar manipulācijas palīdzību mēģina izveidot pasauli bez valstīm un nācijām, bez vīrieša un sievietes, bez mātes un tēva. Bez ģimenes, kā mēs to saprotam. Tieši tāpēc «krāsaino revolūciju» tēvam Sorosam to vajag sajaukt vienā kokteilī ar mākslīgi radītu konfliktu izraisītām migrantu straumēm. Lai Sorosa sajauktajā pasaulē nebūtu valstu – ne Latvijas, ne citu. Jo valstīm un nācijām Sorosa pasaulē ir paredzēts izzust. Tieši Soross veido to globālo un totāli pārveidoto pasauli, kurā vairs nebūs nekā no tā, kas ir pazīstams un tuvs mums visiem kopš dzimšanas. Tieši Soross ir tas, kurš apdraud mūsu pasauli!

Bet šajās vēlēšanās sorosieši lielā pulkā dodas ieņemt Saeimu. Galvenokārt caur savu partiju – Attīstībai/PAR!, kas ir tāds kā Vienotības «klons», lai tās iepriekšējie piekritēji varētu turpināt mānīt sevi, iestāstot, ka tas pats vecais ir tomēr kaut kas cits. Savus pretiniekus sorosieši visi vienā korī tagad apsaukā par «kangariem», gluži tāpat kā par «idiotu» viņi saukāja Trampu. Atcerieties, šī galvenā iemesla dēļ – ASV prezidents Tramps nostiprina savu valsti kā valsti, un tieši tas ir galvenais, kas nav pieņemams absolūtajam globālistam Sorosam! Bet cilvēki, kas kalpo Sorosam, cilvēkam, kurš tātad grib iznīcināt jebkādu valsti vispār, tajā skaitā Latvijas valsti, saukā citus par kangariem!

Soross savu bagātību ir sarausis uz citu nelaimes rēķina. Spekulācijas, mākslīgi izraisot krīzes, kurās sagrūst ekonomikas, cilvēki zaudē savus uzņēmumus, īpašumus un darbu. Tā ir Sorosa panākumu shēma – destabilizācija, manipulācija, pārņemšana. Viņš sagrāva britu mārciņu, Lielbritānijā tā ir melnā diena – Sorosam svētku diena! Šodien ne tikai Ungārija, bet pat Izraēla cenšas ierobežot Sorosa darbību, jo tas ir tieši Soross, kurš jaucas vēlēšanās, lai īstenotu savus mērķus, kuri visur ir pretēji nacionālu valstu mērķiem.

Sorosa pretinieki ir visi, kas nostiprina savu valsti. Atcerēsimies to, kad dzirdam «sorosiešu» kontrolēto mediju propagandu par «iejaukšanos vēlēšanās». Tas ir Soross, kurš katru gadu pasaulē iztērē miljardu dolāru politikas ietekmēšanai, kas dzied par vēlēšanu ietekmēšanu! Mums ir simtgade, bet Soross ir iztērējis miljonus(!), lai kontrolētu mūsu valsti, taču tieši sorosieši ir tie, kas visskaļāk brēc par «naudas varu politikā». Sorosiešu liekulība ir fantastiska!

Latvijas un ASV prezidenta Donalda Trampa vērtības un intereses pilnībā sakrīt. Šogad mēs svinēsim savas valsts jubileju, un mēs visi gribam, lai mūsu mīļā Latvija pastāv vēl tikpat gadus! Kā nacionāla valsts, nevis caurstaigājamā sēta. Mūsu vērtības ir noteiktas mūsu Satversmē, tāpat kā ASV vērtības ir noteiktas ASV Konstitūcijā, kas ir viens no svarīgākajiem vērtību dokumentiem cilvēces vēsturē. Uzskatu un vārda brīvība, demokrātija, tiesiskums. Taču sorosīti par galvenajām rietumu vērtībām ir pasludinājuši citas. Soross ir sev piesavinājies galvenā vērtību paudēja lomu, mēģinot šo viedokli iztēlot par visu cilvēku kopīgo viedokli Rietumos. Savukārt Tramps ir pateicis, ka tā nav un nebūs, tāpēc viņš Sorosam ir ienaidnieks numur viens!

Latvijai Donalds Tramps ir draugs numur viens, jo viņš ir pasludinājis vienīgo principu, pēc kura Latvija vispār var pastāvēt – tiesības uz nacionālu valsti un tās interešu likšanu pirmajā vietā! Latvijai kā valstij ir jāsadarbojas ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, nevis afēristu Džordžu Sorosu. Arī Latvijai ir pienācis laiks iztīrīt savu māju un pateikt, kā mēs gribam dzīvot paši.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Tevi varētu interesēt
2018. gada 06. augusts plkst. 6:59

Ministrs tagad triju gadu laikā sola izdarīt to, ko jau pirms diviem...

2018. gada 01. augusts plkst. 6:37

Kāds Latvijas politiķis, «uzlecošā zvaigzne», pirmdien bija ļoti sašutis. Viņu ne reizi...

2018. gada 30. jūlijs plkst. 6:40

Saeimas vadītāja un Vienotības valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa netika pārvēlēta Saeimā...

2018. gada 27. jūlijs plkst. 7:40

Nesamērīgais valsts atbalsts elektroenerģijas ražotājiem obligātā iepirkuma ietvaros ir ilgtermiņa...

2018. gada 25. jūlijs plkst. 6:48

Šī intervija ar ļoti augstu Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonu pirms diviem gadiem...

Nepalaid garām

«Mēs pārejam uz iknedēļas drukātā izdevuma formātu. Izmaiņas Dienas Biznesā ir vajadzīgas....

Darbu sākusi latviešu uzņēmēju dibināta nekustamo īpašumu aģentu platforma «Big Bang Realty»,...

Kompāniju pārņemšanas un apvienošanās (M&A) darījumu jomā lielu aktivitāti tuvākajā laikā...

Lūšu dravā viesos aicina tos, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par bišu...

Par spīti lietotāju skaita sarukumam, sociālais tīkls draugiem.lv vēl joprojām ir pelņu...

Sekojot pieprasījumam, zivju pārstrādātāji maina paradumus un pielāgojas klientu prasībām, kas...

No šīs sadaļas
2018. gada 20. augusts plkst. 13:01

Godātā redakcija, vēlētos pievienot savu balsi atkal uzsāktajai pulksteņu grozīšanas diskusijai....

2018. gada 17. augusts plkst. 7:10

Globalizācija nav iespējama bez korupcijas. Jo neviena nācija labprātīgi sevi nepiekritīs iznīcināt,...

2018. gada 16. augusts plkst. 10:29

Augstākā tiesa ir pieņēmusi spriedumu par zaudējumu piedziņu no maksātnespējas administratora...

2018. gada 15. augusts plkst. 11:03

Diemžēl t/c Galerija Centrs bieži notiekošās evakuācijas stipri negatīvi ietekmē ne vien...

2018. gada 13. augusts plkst. 18:38

Ārvalstu tiešās investīcijas (ĀTI) ir starptautiskās kapitāla plūsmas. Ja investors no ārvalstīm...

2018. gada 13. augusts plkst. 11:17

Pēdējā laikā aizvien vairāk tiek uzsvērta izglītības eksporta nozīme un tā pienesums...

2018. gada 13. augusts plkst. 6:37

Santīmu nekrāsi, pie lata netiksi – savulaik vēstīja liels Latvijas Krājbankas plakāts,...

2018. gada 10. augusts plkst. 8:05

Civilprocesa likumā 2018. gada 1. jūlijā stājās spēkā grozījumi, kas ievieš jaunu...

2018. gada 09. augusts plkst. 18:14

Lauku tēma latviešiem visos laikos ir bijusi aktuāla. Mediju telpā Latvija sevi...

2018. gada 09. augusts plkst. 16:59

Jūnijā preču eksports eiro izteiksmē atgriezās pie divciparu izaugsmes, pieaugot par 10.7%,...