Alternatīvās finanses

LU studentu Biznesa inkubators uzsācis crowdfunding kampaņu

Lelde Petrāne, 08.06.2017

Foto avots: LU studentu Biznesa inkubators

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

LU studentu Biznesa inkubators uzsācis savā jomā vēl nebijušu tā saukto crowdfunding kampaņu, aicinot atbalstīt inkubatora nākamo – 2017./2018. gada sezonu. Atbalstītājiem tiek solītas dāvanas – iedvesmojoši T-krekli, inkubatorā radītu produktu komplekti, ielūgumi uz slēgtajiem Biznesa inkubatora pasākumiem.

LU studentu Biznesa inkubators darbojas piecus gadus, tas tiek finansēts no mecenātu un Latvijas Universitātes līdzekļiem, vienlaikus popularizējot filantropijas kultūru Latvijā. Kopā inkubatoram jau ir ziedojuši 95 Latvijas un ārzemju uzņēmumi un privātpersonas. Starp Latvijas lielākajiem atbalstītājiem ir inbox.lv izveidotājs Andris Griķis, BDO Latvia vadošā partnere Vita Liberte, PR aģentūras Mediju Tilts līdzīpašnieks Filips Rajevskis, kā arī uzņēmumi 4finance, AS SAF Tehnika, SIA Orkla Foods Latvija, SIA LMT Retail & Logistics, SIA Infinitum 8 un citi. Par inkubatora mecenātiem kļūst arī tā absolventi, «dodot atpakaļ» un atbalstot studentus, kuri, tāpat kā viņi kādreiz, tikai sāk savas gaitas uzņēmējdarbībā.

Par mecenātu naudu inkubators trešo gadu sadarbībā ar LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti īsteno praktisko studiju kursu Uzņēmējdarbības ekonomika; uzņēmējdarbības iesācējiem ir pieejams Inovāciju stends un pašmāju crowdfunding platforma biznesa ideju testēšanai; pirms nedēļas inkubators ar partneriem atklāja moderni aprīkotu Foto un video studiju prototipu; katras inkubācijas sezonas noslēgumā perspektīvākie inkubatora dalībnieki saņem līdz pat 10 000 EUR sava biznesa tālākai attīstīšanai.

Kampaņas mājas lapa >> https://ziedot.lu.lv/kampana/atbalsts-lu-studentu-biznesa-inkubatoram/

Komentāri

Pievienot komentāru