Olainfarm apgrozījums oktobrī audzis par 34% 

AS Olainfarm provizoriskie konsolidētie 2017. gada oktobra rezultāti liecina, ka realizācija ir sasniegusi 12,78 miljonu eiro, kas ir 34% pieaugums pret pagājušā gada oktobri.

Db.lv, 15.11.2018

Foto: Ieva Čīka/LETA

Arī desmit mēnešu griezumā Olainfarm grupas pārdošanas ir augušas par 7%, salīdzinot ar pērnā gada attiecīgo periodu, un sasniegušas 101,8 miljonus eiro. Šī gada desmit mēnešos Olainfarm koncerns realizējis produkciju 52 tirgos.

Oktobra konsolidētie pārdošanas dati liecina, ka straujākā izaugsme atzīmēta Kazahstānā, Indijā un Baltkrievijā, kur apgrozījums attiecīgi audzis par 447%, 330% un 189%. 2018. gada oktobrī Olainfarm koncerna lielākie noieta tirgi bija Krievija, Latvija un Baltkrievija. Šī gada oktobrī AS Olainfarm produkti tika realizēti 35 valstīs.

2018. gada desmit mēnešos provizoriskais konsolidētais AS Olainfarm realizācijas apjoms ir sasniedzis 101,8 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2017. gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada desmit mēnešos ir atzīmēts Baltkrievijā, kur pārdošanas augušas par 52%, Uzbekistānā, kur sasniegts 45% pieaugums un Tadžikistānā – pieaugums par 43%. Neliels, 5% kritums pret pērno gadu, šajā periodā atzīmēts Krievijā. Olainfarm koncerna lielākie noieta tirgi 2018. gada desmit mēnešos bija Krievija, Latvija, Baltkrievija un Ukraina.

Pēc nekonsolidētajiem AS Olainfarm provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija 2018. gada oktobrī veidoja 9,8 miljonus eiro, kas ir par 28 % vairāk nekā šajā periodā pērn. Lielākais realizācijas pieaugums oktobrī sasniegts Indijā, Kazahstānā un Baltkrievijā, kur tās apjoms ir palielinājies attiecīgi par 330%, 255% un 142% attiecībā pret pērnā gada oktobri. Produktu realizācija oktobrī visvairāk ir samazinājusies Vācijā – par 31%. Visi lielākie produkcijas noieta tirgi (Krievija, Latvija, Baltkrievija un Ukraina) oktobrī strādājuši “ar plus zīmi” un pozitīvi ietekmējuši pārdošanas rādītājus. Šī gada oktobrī AS Olainfarm produkti tika realizēti 33 valstīs.

Pēc nekonsolidētajiem AS Olainfarm provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija 2017. gada desmit mēnešos veidoja 77,41 miljonu eiro, kas ir par 2% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2017. gadā. Straujākais realizācijas pieaugums šī gada desmit mēnešos ir vērojams Tadžikistānā, kur tās apjoms palielinājies par 46%, un Uzbekistānā – par 45%. Lielākais realizācijas kritums 2018. gada desmit mēnešos tika novērots Krievijā, realizācijai samazinoties par 10%. AS Olainfarm lielākie noieta tirgi gada 10 mēnešos bija Krievija, Latvija, Baltkrievija un Ukraina. AS Olainfarm produkti atskaites periodā tika realizēti 46 valstīs.

2018. gada desmit mēnešos AS Olainfarm piederošā aptieku tīkla SIA Latvijas aptieka realizācija sasniedza 19,4 miljonus eiro, kas ir par 10% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA Silvanols apgrozījums 2018. gada desmit mēnešos bija 4,8 miljoni eiro, kas ir par 12% vairāk nekā šajā periodā pērn. Savukārt SIA Tonus Elast un Elast Medikl realizācija desmit mēnešos sasniedza 8,1 miljonu eiro, kas ir par 19% vairāk nekā šajā periodā pērn. Veselības centru Diamed un Olainmed apgrozījums 10 mēnešos bija 2,1 miljonu eiro. Baltkrievijas meitasuzņēmums NPK Biotest 10 mēnešos realizējis produkciju par 1,9 miljoniem eiro.

Pēc AS Olainfarm aplēsēm uzņēmuma nekonsolidētais apgrozījums 2018. gadā varētu sasniegt 96 miljonus eiro, savukārt konsolidētais apgrozījums – 130 miljonus eiro. Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2018. gada 10 mēnešos ir sasniegts 80,6% no visa 2018. gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 78% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma.

AS Olainfarm ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS Olainfarm produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

Tevi varētu interesēt

AS Olainfarm ir saņēmusi uzņēmuma akcionāres Irinas Maliginas paziņojumu par to, ka no 6.novembra...

Ārkārtas akcionāru sapulce, kas sasaukta pēc akcionāru Annas Emīlijas Maliginas un Nikas Saveļjevas...

AS Olainfarm kaļ ilgtermiņa attīstības plānus par veterinārā virziena attīstību, jaunu uzņēmumu...

Turpinot ieguldīt medicīnas aprūpes pakalpojumu attīstībā, farmācijas uzņēmums «Olainfarm»...

Piedaloties pasaulē vadošajā farmācijas nozares izstādē CphI Worldwide 2018, Madridē, AS Olainfarm...

Nepalaid garām

Akciju sabiedrība "Meridian Trade Bank" 22. janvārī ir mainījusi nosaukumu uz "Industra...

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...

Tiesvedību un to radīto sarežģījumu dēļ Lielupes apkaimē slēgtais restorāns "36.līnija" atsācis...

Tiesa noraidījusi nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus brāļa prasību pret...

Ir būtiski runāt par privātās dzīves, interešu un plānu saskaņošanu ar darbu, nevis...

Skotijai ir viskijs, Somijai ir Nokia, Itālijai ir makaroni,Meksikai ir tekila, Karību...

No šīs sadaļas

Arnis Astahovs kriptovalūtu biznesu uzsāka Rīgā, Mežciemā, vēlāk to attīstīja Minskā, Baltkrievijā...

Biznesa portāls db.lv viesojās Iecavas novada uzņēmumā Linum Color, vērojot zīmola Paint...

Biznesa portāls Db.lv viesojas AS Balticovo, vērojot, kā Iecavā tiek ražotas olas...

Biznesa portāls db.lv viesojās uzņēmumā Latvijas Pārtikas ražotājs, vērojot mazumtirgotāja...

Biznesa portāls db.lv viesojas SIA «Riga Parket» Ķekavas ražotnē, lai vērotu, kā...

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien norādīja, ka naftas cena 70 ASV dolāru...

Uzņēmums Food Union ir veicis kompleksas investīcijas 1,12 miljonu eiro apmērā raudzēta...

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa šodien pasludināja gaļas produktu ražotāju «Gaļas Meistars»...

2018./2019. finanšu gada pirmā ceturkšņa AS SAF Tehnika grupas neauditētais konsolidētais neto...

AS Olainfarm ir saņēmusi uzņēmuma akcionāres Irinas Maliginas paziņojumu par to, ka no 6.novembra...