Būve

Pirmsvēlēšanu elpa jau jūtama

Elīna Pankovska, Egons Mudulis, Lāsma Vaivare, 17.08.2016

Vitālijs Reinbahs

Foto: Rebeka Žeire/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Iespējams, lai nezaudētu savu popularitāti priekšvēlēšanu laikā, Rīgas mērs Nils Ušakovs lēmis izspert laukā par galvaspilsētas satiksmi atbildīgo Vitāliju Reinbahu

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs, pret kuru jau no sākta gala iebilda Rīgas domes opozīcija – iestājoties pret viņa iecelšanu amatā un pēcāk vairākkārt prasot atstādināšanu –, līdz šim ar pozīcijas deputātu balsojuma palīdzību pie krēsla ir noturējies. Arī sabiedrībā neapmierinātība ar ceļu remontdarbiem, ielu uzturēšanu, piemēram, sniega tīrīšanu ziemā, gruzd jau ilgāku laiku. Nu Rīgas mērs N. Ušakovs savas domas ir mainījis un paziņojis par V. Reinbaha atstādināšanu no amata. Tomēr līdz galam nav skaidrs, kas domes vadītājam tik pēkšņi licis mainīt domas. Deputātu balsojums par departamenta vadītāja atbrīvošanu no amata notiks Rīgas domes sēdē 30. augustā.

Lēmums par V. Reinbaha atstādināšanu no amata pieņemts pēc sanāksmes par Rīgas ielu remontdarbu gaitu, norāda N. Ušakovs. Savukārt pēc būvsezonas beigām tāpat tikšot izvērtēts arī citu departamenta darbinieku darbs. «Savukārt ar būvniekiem norit nepārtraukts un sarežģīts darbs gan par termiņiem, gan par darbu kvalitāti. Jautājumu ir daudz, tostarp departamenta darba kvalitātes dēļ, taču tie šobrīd tiek risināti,» uzsver Rīgas mērs. Uz jautājumu, kāpēc V. Reinbahs atstādināts no amata tieši šobrīd, kad līdz septembra beigām palikušas vien divas nedēļas, nevis ātrāk, ja departaments nebijis uzdevuma augstumos, N. Ušakovs bilst, ka Rīgas domes opozīcijai esot tāds darbs prasīt visus atstādināt: sākot ar V. Reinbahu un beidzot ar N. Ušakovu un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku.

Visu rakstu Pirmsvēlēšanu elpa jau jūtama lasiet 17. augusta laikrakstā Dienas Bizness.