Reklāmraksti

Plaukti un aukstuma sistēmas – klientiem tīkama kombinācija

, 08.08.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Vai vēlaties pienācīgi un kvalitatīvi aprīkot plašas un modernas noliktavas, kurās ir nepieciešamas arī saldētavas, piemēram, pārtikas vai augu izcelsmes produktiem?

Laika gaitā pārbaudīts, funkcionāls un izdevīgs risinājums: piedāvājam jums individuālu pieeju, projektēšanu un montēšanu, kā arī 5 gadu garantiju! Produkciju ir iespējams apskatīt un pasūtīt mājaslapās akcijasplaukti.lv un ledusskapis.lv, saņemot tieši to, ko vēlaties. Par Baltijas valstīs unikālo piedāvājumu stāsta projekta Akcijas plaukti pārstāvji Kristaps Bricis un Rolands Birziņš.

Patlaban Latvijā dažādu plauktu sistēmu piedāvājumus var sameklēt gan uzņēmējs, kuram ir jāaprīko milzīga moderna noliktava, gan jebkurš cilvēks, kurš vēlas racionāli iekārtot priekšnamu vai garderobi savā mājoklī. Akcijas plaukti, turklāt apvienojot plauktus ar aukstuma sistēmu – saldētavu, ledusskapju, vitrīnu – piedāvājumu, jau kādu laiku veiksmīgi darbojas abās biznesa nišās.

Dažādi projektējamās un izmantojamās metāla plauktu sistēmas, kuras Akcijas plauktiem piegādā Itālijas rūpnīca, šajā nozarē ir starp pašām lielākajām pasaulē.

Tieši šis salikums, metāla plaukti un aukstuma sistēmas, patērētāju vidū gūst arvien lielāku popularitāti, un sevišķi augstu to novērtē uzņēmumi, kuriem noliktavas ir biznesa sastāvdaļa, tāpēc ir svarīgi, lai tās būtu iekārtotas racionāli, būtu ērti izmantojamas ikdienā, bet ilgtermiņā būtu drošas un kalpotu ilgi.

Gan plauktu, gan aukstuma iekārtu tirgū šobrīd ir atrodami visdažādākie piedāvājumi. Zīmols Akcijas plaukti principiāli atšķiras no citiem konkurentiem, jo vienlīdz labprāt strādā gan ar lieliem korporatīviem klientiem, kuru pasūtījumi ir mērāmi simtos tūkstošu eiro, gan ar cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams kāds sīkums par 10 eiro.

Uzņēmums Akcijas plaukti samērā daudz un labprāt strādā ar klientiem no privātā sektora, tomēr pēdējā laikā strauji palielinās rūpniecisko klientu īpatsvars, un tas, rēķinoties ar neierasti plašo produktu un pakalpojumu klāstu, ir pat likumsakarīgi. Privāto klientu sektora sirdis Akcijas plaukti iekaroja jau darbības sākumā, uzņēmuma izaugsmes posmā, kad vēl izšķirīgi svarīgi bija pierādīt savas iespējas un produktu kvalitāti. Labs rādītājs, ar ko uzņēmums var lepoties joprojām, ir apmierinātie klienti, kas Akcijas plauktu pakalpojumus turpina ieteikt draugiem, paziņām, partneriem, vairojot uzņēmuma pazīstamību un paplašinot ceļu produktiem, ko Akcijas plaukti piedāvā industriālajiem patērētājiem.

Tagad Akcijas plaukti šajā segmentā spēj piedāvāt ļoti plašu produktu spektru. Rolands Birziņš uzsver, ka šobrīd Akcijas plaukti spēj pilnīgi aprīkot jebkuras noliktavas un ražošanas telpas: „Varam droši teikt, ka plauktu segmentā mēs piedāvājam visu: gan nerūsējošā tērauda plauktus profesionālai virtuvei, gan plauktus ar režģotām metāla virsmām sīklietu noliktavām, gan noliktavu plauktus palešu uzglabāšanai, gan plauktu sistēmas ražotnēm, gan konsoļu plauktus, gan divstāvu, trīsstāvu sistēmas utt.”

Akcijas plaukti izmanto viena ražotāja sistēmas, un tas pastiprina produktu ilgtspēju: arī pēc 10, 15 vai 20 gadiem klientiem nebūs problēmu sistēmas uzlabot, grozīt, papildināt. Itāļu uzņēmums šīs plauktu sistēmas ražo jau kopš 60. gadiem, to standarts ir uzticīgi nemainīgs, un tās ir iespējams daudzveidīgi kombinēt, tajās var viegli mainīt vai papildināt elementus. Akcijas plaukti nodarbojas arī ar pasūtījumu projektēšanu.

Pirms izvēles klientam ir iespēja plauktu un aukstuma sistēmas attālināti aplūkot uzņēmuma mājaslapās www.akcijasplaukti.lv un www.ledusskapis.lv. Šāda iespēja ir svarīga arī tāpēc, ka uzņēmums izpilda pasūtījumus arī ārpus Latvijas teritorijas.

Unikāla iespēja, kas atvieglo klientu pasūtījumus, – mājaslapā Akcijas plaukti jebkuram no mums piedāvā uzprojektēt savu plauktu sistēmu, norādot konkrētās vajadzības, un pavisam viegli un ātri uzzināt, cik šāds sapņu projekts izmaksās.

Iegādājoties aukstuma sistēmu, klients var nelauzīt galvu par tās montāžu: Akcijas plaukti izstrādās un īstenos projektu, skrupulozi ievērojot visas klienta vēlmes, pat vispārdrošākās.

Vietnē ledusskapis.lv tiek piedāvāti tikai profesionālās klases aukstuma agregāti, kas vispirms ir vajadzīgi lielajiem ražotājiem un piegādātājiem, tomēr tos labprāt izmanto arī daudzi mājražotāji, piemēram, tie, kas nodarbojas ar pārtikas piegādi lielā apjomā.

Kristaps Bricis uzskata, ka tirgus, kurā darbojas uzņēmums, ir pietiekami kompakts, tāpēc tajā, cik vien iespējams, ir jācenšas sadarboties. „Mums nav mērķa kādu izaicināt – kopīgiem spēkiem darboties ir vieglāk. Visus šos gadus esam turējušies pie principa: labāk nevis konkurēt, bet gan augt un attīstīties,” viņš uzsver.

Kopš savas darbības sākuma Akcijas plaukti rūpīgi pēta klientu vēlmes, un tieši no tām ir un būs atkarīgs, ar ko uzņēmums papildinās savas produkcijas klāstu nākotnē. Pieprasījums tikai palielinās, un uzņēmums ir sevi pārliecinoši pierādījis gan ar piedāvāto cenu, gan ar kvalitāti. Klienti ir apmierināti, un tā ir visefektīvākā tirgzinība.

Arī nākotnē Akcijas plaukti sola aprūpēt ikvienu klientu neatkarīgi no pasūtījuma apjoma. Individuāla pieeja ir un paliek Akcijas plauktu firmas zīme.