Ražošana

Rekordliels Latvijas ražotāju skaits piedalās lielākajā privāto preču zīmju ražotāju izstādē Eiropā

Dienas Bizness, 19.05.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Latvijas pārtikas un dzērienu ražotāji piedalās Eiropas nozīmīgākajā privāto preču zīmju izstādē World of Private Label 2015, kas 19. un 20.maijā norisinās Amsterdamā, informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāja Nīderlandē Egita Aizsilniece-Ibema.

Šogad izstādē piedalās rekordliels skaits ražotāju un organizāciju no Latvijas. Savu produkciju privāto preču zīmju iepircējiem piedāvās 23 uzņēmumi no Latvijas.

Lielākā daļa no Latvijas dalībniekiem pārstāv Zivrūpniecības nozari (10 uzņēmumi un organizācijas: AS Brīvais Vilnis, SIA Banga Ltd, Gamma-A Ltd, SIA Jaunkrasts, Karavela Ltd, LSEZ SIA Kolumbija Ltd, Piejūra Ltd, SIA Sabiedrība IMS, SIA AV Food, Latvijas Zivrūpnieku savienība) un ražotāji no citām nozarēm: SIA Aloja-Starkelsen (kartupeļu ciete un garšvielas), AS Balticovo (olas), CIDO Grupa Ltd (sulas), Dimdini Ltd (kāposti), Dobeles Dzirnavnieks (maize un konditorejas izstrādājumi), Latvijas Piens (piena produkti), Rēzeknes gaļas kombināts (gaļa un izstrādājumi), SIA Maiznīca Flora (konditoreja), Milda KM Ltd (mērces), Pernes L (Kulinārijas izstrādājumi, uzkodas), SITNO Ltd (saimniecības preces) un Venden Mineral Water (minerālūdens).

LIAAA informē, ka 14 ražotāji no pārtikas industrijas izturēja atlasi piedāvāt savu produkciju Latvijas nacionālajā stendā, kuru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Šis ir viens no lielākajiem Latvijas kopējiem stendiem ar plašu uzņēmumu pārstāvību, tāpēc šogad īpaši tika domāts par to, kā izcelt, un parādīt Latvijas ražotāju pievilcību un gūt papildus atpazīstamību.

World of Private Label ir viena no Eiropas nozīmīgākajām izstādēm privāto preču zīmju (private label) sektorā, kur jau gandrīz 30. gadu pēc kārtas ražotāji tiekas ar mazumtirgotājiem no visas pasaules, piedāvājot savu produkciju. Šogad izstādē būs 4000 stendi, to apmeklēs 10 000 apmeklētāju, kas galvenokārt ir iepircēji no 100 valstīm.