Rīgā darbu sāks slidotavas un slēpošanas trases

2018. gada 16. janvāris plkst. 14:45
Autors: Rūta Lapiņa
Sadaļa: Atpūta
Dalies ar šo rakstu

Līdz ar sala iestāšanos Rīgā sāk darboties dabīgā ledus slidotavas un arī slēpošanas trases, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Šobrīd iedzīvotājiem ir pieejama viena mākslīgā ledus slidotava, kura no decembra darbojas laukumā pie Rīgas Kongresu nama, bet tuvākajās dienās sāks darboties arī dabīgā ledus slidotava pie Rīgas Ķengaraga vidusskolas (Maskavas iela 273) un pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes iela 5c). Top slidotavas pie Reģionālajā sporta centra «Sarkandaugava», kas atrodas pie Bērnu un jauniešu centra «Laimīte» (Sarkandaugavas iela 24), kā arī Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā (Uzvaras bulvāris 15), kuras darbu varētu uzsākt šīs nedēļas nogalē. Vēl viena mākslīgā ledus slidotava, kas atrodas pie Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) būs pieejama februāra sākumā, pēc Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komandas «Rīgas Dinamo» spēles pret «Minskas Dinamo» komandu.

Pie visām slidotavām darbosies inventāra nomas punkti.

Savukārt slēpošanas iespējas tiks nodrošinātas četrās trasēs. Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā, kur trase jau darbojas, no 20. janvāra slēpošanas trase būs pieejama arī Lucavsalā, kā arī pie Rīgas 84. vidusskolas un Anniņmuižā.

Dalies ar šo rakstu