Sports

Siguldā atklāts pirmais pilna izmēra kroketa laukums Austrumeiropā

Monta Glumane, 04.07.2019

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

«Kroketa klubs SIG-LIG» Ābeļdārza ielā, Siguldā atklājis pirmo pilna izmēra kroketa laukumu Austrumeiropā, kas ir atbilstošs Pasaules kroketa federācijas standartiem.

«Kroketa klubs SIG-LIG» dibināts 2010.gada 9. martā un nākamgad svinēs savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju. Izmantojot Eiropas Savienības līdzekļus, pirmie kroketa laukumi iekārtoti Ratniekos (Līgatnes novads). Tāpat kroketa spēlei iekārtoti laukumi arī Rīgā, Ogrē un Milzkalnē.

«Lai arī kroketu var ērti spēlēt labi koptā, līdzenā dārza zālienā, apgūstot spēli arvien augstākā kvalitātē un pārstāvot Latviju pasaulē, ir augušas arī spēlētāju prasības pret laukumu kvalitāti. Līdz ar to 2017.gadā tika uzsākta laukuma labiekārtošana Siguldā,» pastāstīja kroketa kluba pārstāve Sarmīte Šteine.

Investīcijas, kas ieguldītas kroketa laukuma izveidē, netiek atklātas.

Nākotnē sadarbībā ar Latvijas kroketa federāciju un Latvijas sporta federāciju padomi jaunatklātajā laukumā tiks organizētas Latvijas čempionāta spēles un starptautiski turnīri GC kroketā un AC kroketā. Šoruden 7.-8. septembrī uz laukuma tiks aizvadīti starptautiskā Baltic Open turnīra mači GC kroketā. Rudenī tiks organizēta arī pirmā Siguldas divcīņa sadarbībā ar Siguldas šaha klubu, kurā spēlētāji varēs mēroties spēkiem kroketa un šaha spēlē.

Komentāri

Pievienot komentāru