Pakalpojumi

TAK investīcijas plāno iegādāties ceļu būves uzņēmuma Roadeks kapitāldaļas

Db.lv, 31.05.2021

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" īpašnieks "TAK investīcijas" ir vienojies par SIA "Brīvais kalns" iegādi. Līdz ar darījumu "TAK investīcijas" kļūs par 50% īpašnieku ceļu būvniecības uzņēmumā SIA "Roadeks", informē "Clean R".

Darījuma mērķis ir kāpināt grupas uzņēmumu jaudu autoceļu ikdienas uzturēšanā un paplašināt uzņēmuma iespējas darbībai ceļu būves nozarē.

Atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumiem paziņojums par vienošanos ir iesniegts izvērtēšanai Konkurences padomei. Darījums tiks pabeigts pēc Konkurences padomes lēmuma atļaut to īstenot.

"Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" jau šobrīd sekmīgi nodrošina ielu un ceļu ikdienas uzturēšanas darbus Rīgā, Jūrmalā, Tukumā un citās Latvijas pašvaldībās, tādēļ mēs redzam iespējas savas pozīcijas šajā segmentā stiprināt. "Clean R" jau ir nozares līderis atkritumu apsaimniekošanas jomā, ar šo darījumu iegūsim iespēju stiprināt savas pozīcijas arī autoceļu ikdienas uzturēšanas un būves segmentā," darījumu skaidro SIA "Clean R" valdes loceklis Guntars Levics.

Darījumu kā attīstības iespēju tālākai izaugsmei un pakalpojumu klāsta paplašināšanai vērtē arī SIA "Roadeks" valdes priekšsēdētājs Uldis Klaperis: "Partnerība ar uzņēmumu, kas sekmīgi darbojas pilsētvides pakalpojumu jomā, ceļu būves uzņēmumam ļauj būtiski paplašināt savu pakalpojumu grozu un stiprināt finansiālo kapacitāti turpmākai izaugsmei. Klientiem šāda partnerība būs ieguvums".

SIA "Roadeks" ir 1997. gadā dibināts privāts būvniecības uzņēmums. Tā galvenie darbības virzieni ir ceļu būve un uzturēšana, tostarp ielu un laukumu izbūve ar bruģi un asfaltu, kā arī teritoriju labiekārtošana un uzturēšana. Uzņēmums piedāvā arī ceļu būves tehnikas nomu. SIA "Roadeks" nodrošina pakalpojumus visā Latvijā kā publiskajam, tā arī privātajam sektoram.

Komentāri

Pievienot komentāru