Transports un loģistika

Tallink atdod uzņēmējiem prāmi

Egons Mudulis, 13.09.2016

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Igauņu kuģniecība par iepriecinājumu tūrisma un kravu pārvadājumu nozarēm atjaunos ikdienas satiksmi

Pirms diviem gadiem igauņu kuģniecība AS Tallink Grupp pēkšņi paziņoja, ka pārcels vienu no maršrutā Rīga‒Tallina izmantotajiem prāmjiem ‒ Romantika ‒ uz citu līniju. Prāmja Isabelle atstāšana vientulībā un no tā izrietošā iespēja veikt pārvadājumus divreiz retāk tobrīd sadusmoja transporta kompānijas, un arī tūrisma nozare nebūt nebija par to sajūsmā.

«Tā tās lietas nedara, ja ir vēlēšanās biznesā ilgstoši darboties,» par pēkšņo Tallink paziņojumu pirms diviem gadiem savu sašutumu DB pauda starptautisko transporta un loģistikas pakalpojumu kompānijas SIA Altreks valdes priekšsēdētājs Lauris Fišers. Tagad viņš norāda: «Būsim tikai priecīgi.» Patlaban uzņēmums izmanto arī Klaipēdas, Ventspils un Tallinas ostās pieejamo prāmju satiksmi. Otra prāmja atjaunošana nenoliedzami harmonizēs kravu plūsmu.

Arī SIA Vervo loģistikas departamenta vadītāja Vita Suharevska pauž prieku par gaidāmo ikdienas satiksmes atjaunošanu. Gan viņa, gan citi biznesā iesaistītie atzīmē, ka sestdienās un svētdienās Ventspils nespēj nodrošināt visus braukt gribētājus.

Visu rakstu Tallink atdod Rīgai prāmi lasiet 13. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru