Tehnoloģiju festivāls piedāvās retrītu 

Tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival pulcēs vairāk nekā 1500 dalībnieku no visas pasaules. Šā gada jaunumi - Investoru diena, Digital Freedom Festival Campus meistarklases un 24 stundu biohacking retrīts, informē pasākuma rīkotāji.

Db.lv, 21.11.2018

Foto: publicitātes

«Digital Freedom Festival būs pirmā tehnoloģiju konference jaunajā Latvijas simtgadē. Nākotni kontrolēs tie, kas kontrolē tehnoloģijas. Tādēļ vedam uz Rīgu pasaules līmeņa zināšanas un kontaktus, lai stiprinātu savu vietu digitālajā revolūcijā. Novēlam Latvijai kļūt par reģiona līderi tehnoloģiju inovāciju jomā un pārsteigt pasauli,» saka Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa.

Festivālā 30. novembrī diskusijas par digitālo nākotni notiks uz 5 skatuvēm. Uz galvenās - «Nākotnes skatuves» - apspriedīs tehnoloģiju ietekmi uz politiskajiem procesiem un veselības jomu, diskutēs par mākslīgo intelektu un aizspriedumiem, mūsdienīgu pilsētu dizaina veidošanu u.c. tēmām. Runātāju vidū būs mākslīgā intelekta pētniece un inženiere Hanana Salama (Hanan Salam) no Francijas, lielpilsētu dizainers un humānākas urbānās vides radītājs Mīkaels Kolvils-Andersens (Mikael Colville-Andersen) no Dānijas, pasaulē lielākās ģenētikas datu glabāšanas un apmaiņas platformas pārstāvis Henrī Iness (Henry Ines) no ASV un citi.

Uz Delfi Media LAB skatuves diskutēs par cilvēka inteliģenci, reklāmas un parakstīšanās (subscription) nākotni, tehnoloģiju ietekmi uz žurnālistiku u.c. Runātāju vidū būs, piemēram, ziņu aģentūras NPR korespondents Maskavā Lusians Kims(Lucian Kim) no ASV, tehnoloģiju korespondents žurnālā «The Economist» Hals Hodsons (Hal Hodson) no Lielbritānijas.

Uz korporatīvo inovāciju skatuves diskutēs par mākslīgā intelekta pienesumu biznesa attīstībā, mašīnmācīšanos un virtuālajiem asistentiem, blokķēdēm korporatīvajā biznesā, kā arī notiks diskusija par atvērtās sadarbības platformas jeb Open Banking iespējām un atvērto standartu API (Application Programming Interfaces).

PNB Investor Lounge notiks Investoru diena, kuras ietvaros norisināsies četri startuppitch konkursi ar pasaulē vadošiem akceleratoriem 500 Startups un Rockstart, kā arī EIT Climate-KIC akceleratora, LU studentu Biznesa inkubatora rīkotie konkursi. Investoru dienas noslēgumā notiks «ātrie randiņi» ar investoriem.

Savukārt, dzīvesstila skatuve piedāvās zināšanas par apzinātību un meditāciju, ceļošanas tehnoloģijām un citām dzīvesstila un personiskās pilnveidošanās tēmām.

1. decembrī pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties meistarklasēs par kriprotovalūtām, nākotnes darba vidi un emocionālo inteliģenci.

No 1.-2. decembrim interesentiem būs iespēja piedalīties 24 stundu biohacking retrītā, lai piedzīvotu prāta, ķermeņa un sociālās mijiedarbības pieredzi, iemācītos metodes pašsajūtas uzlabošanai.

Digital Freedom Festival norisināsies no 30. novembrim līdz 1. decembrim Rīgas Latviešu biedrības namā.

Jaunākais izdevums