Pakalpojumi

Veselības centrs 4 atklās pretnovecošanās klīniku

Kristīne Stepiņa, 27.05.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Šovasar durvis vērs SIA Veselības centrs 4 pretnovecošanās klīnika; Skanstes privātās slimnīcas investori sola beidzot izsludināt būvniecības konkursu.

SIA Veselības centrs 4 turpina investēt medicīnas infrastruktūrā – top jauns medicīnas centrs, kurā tiks apvienotas vairākas struktūrvienības, kas šobrīd ir izkaisītas pa visu pilsētu. To iecerēts būvēt blakus medicīnas iestādei, kas atrodas K. Barona ielā, Rīgā, un izmaksās vairākus desmitus miljonus eiro. Jūlija sākumā SIA Veselības centrs 4 atklās pretnovecošanās klīniku Anti-Aging Institute, kas piedāvās multidisciplināru pieeju cīņai pret novecošanos. Arī šajā projektā uzņēmums ieguldījis prāvus līdzekļus.

Personalizēta pieeja

Jaunā veselības iestāde piedāvās individuālas programmas cilvēka fiziskās un garīgās veselības uzturēšanai ilgtermiņā, tādējādi cīnoties pret novecošanos. SIA Veselības centrs 4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds stāsta, ka tā būs pirmā šāda veida klīnika Latvijā.

«Piedāvāsim personalizētu, multidisciplināru pieeju novecošanās problēmām, kas ir daudz plašāka par skaistuma un laba izskata dimensiju,» skaidro M. Rēvalds. Klīnikā tiks veikti preventīvi pasākumi – būs iespējams veikt ģenētiskās analīzes, lai noteiktu, kādas slimības ir ieliktas šūpulī, un varētu tās savlaicīgi novērst. Tiks piedāvātas arī profilaktiskās pārbaudes un diagnostika. Pretnovecošanās institūtā strādās dažādi ārsti – gan dietologi un uztura speciālisti, gan dermatologi, gan ginekologi, gan gerontologi u.c. M. Rēvalds akcentē pasaules tendenci – cilvēki vēlas dzīvot ilgi un kvalitatīvi. Tomēr nereti skats uz pretnovecošanos ir visnotaļ šaurs – to saprotot tikai ar skaistumkopšanu vai estētisko medicīnu. Pretnovecošanās klīnikas mērķa auditorija ir cilvēki, kas sasnieguši trīsdesmit gadu slieksni.

Jaunā SIA Veselības centrs 4 struktūrvienība atradīsies Rīgas centrā, Baznīcas ielā, uzņēmumam piederošā ēkā, kas ir tikko rekonstruēta. Tajā ir ieguldītas nozīmīgas investīcijas, ēkas atjaunošanas darbi vien izmaksājuši vairākus miljonus eiro. Tiks iegādāta moderna aparatūra, piemēram, itāļu medicīnas tehnoloģiju ražotāja Cosmed vielmaiņas noteikšanas iekārta Q-NRG, ko tādā aprīkojumā pasaulē sāka pielietot tikai pirms gada. Ar tās palīdzību iespējams visprecīzāk noteikt organisma vielmaiņu miera stāvoklī. Lāzerdermatoloģijas klīnikas Era Esthetic vadītāja Jūlija Jurgele atzinīgi vērtē to, ka palielinās ne tikai estētiskās medicīnas pakalpojumu sniedzēju skaits, bet tiek iets dziļāk.

Visu rakstu lasiet 27. maija laikrakstā Dienas Bizness, vai meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Komentāri

Pievienot komentāru