Volkswagen Berlīnē piedāvās elektrisko automobiļu koplietošanas pakalpojumu 

Vācijas autobūves koncerns Volkswagen ceturtdien paziņoja, ka nākamgad Berlīnē ieviesīs pilnībā elektrisku automobiļu koplietošanas pakalpojumu, tādējādi cerot sabiedrību iepazīstināt ar jauniem automašīnu modeļiem un ielauzties šajā strauju izaugsmi piedzīvojošajā tirgū.

LETA, 23.8.2018

Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Pakalpojums ar nosaukumu We Share, kura sniegšana tiks sākta 2019.gada otrajā ceturksnī, Vācijas galvaspilsētā iesākumā piedāvās 1500 Volkswagen e-Golf kompaktklases automobiļus, kuriem vēlāk pievienosies vēl 500 mazāka izmēra e-up! automašīnas.

Šīs automašīnas pakāpeniski tiks nomainītas, kad kļūs pieejami jauni modeļi no Volkswagen nākamās paaudzes I.D. automobiļu klāsta.

We Share pievienosies citiem automobiļu koplietošanas pakalpojumiem, kas piedāvā lietotājiem noīrēt automašīnas ar lietotnes palīdzību un pēc tam tās atstāt autostāvvietās pa visu Berlīni.

Volkswagen šim pakalpojumam saskata milzīgas izaugsmes iespējas, un no 2020.gada plāno paplašināt tā piedāvāšanu arī citās lielās pilsētās Vācijā, citur Eiropā, ASV un Kanādā.