Autobusus aprīko ar videonovērošanu

2013. gada 23. oktobris plkst. 11:04
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

SIA Sabiedriskais autobuss (SA) autobusos uzstādītas videonovērošanas sistēmas, portālu Bauskas Dzīve informējis SA atbildīgais plānošanas speciālists Igors Cupruns.

«Braucējiem, kuri ar mūsu autobusiem dodas maršrutos Rīga–Bauska, Bauska–Dobele, Rīga–Emburga–Bauska, paziņojam, ka salonos uzstādītas videonovērošanas sistēmas. Tas darīts, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un drošību autobusos,» stāstījis I. Cupruns. Par videonovērošanas sistēmu autobusos vēstījot uzlīmes.

Iecavnieks Ivars Vanags SA strādā pusgadu. Pasažieru iebildumus pret salonā veikto videonovērošanu viņš neesot saņēmis. «Nav, ko slēpt, bija gadījumi, kad pasažieriem netika dotas biļetes. Cik zinu, tā rīkojās viens šoferis, kurš pie mums vairs nestrādā,» Bauskas Dzīvei atklājis I. Vanags. Viņš skaidrojis, ka pēdējā laikā uzņēmumā uzlaboti darba apstākļi, šoferiem palielināta alga. Tas noteikti uzlabošot servisa līmeni.

I. Cupruns atgādinājis, ka pasažiera pienākums ir paņemt no šofera biļeti un to saglabāt līdz galamērķim. Par atrašanos autobusā bez derīgas braukšanas biļetes uzliek desmit latu līgumsodu.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām