Citadele piesaista noguldījumus sadarbībā ar Eiropas FinTech kompāniju

2017. gada 26. maijs plkst. 13:24
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Banka Citadele piesaistījusi 35 miljonus eiro privātpersonu depozītus ar FinTech uzņēmuma, vācu investīciju servisa Zinspilot starpniecību. Tas ir risinājums, kas bankai nodrošina pieeju Eiropā lielākajam noguldītāju tirgum.

Zinspilot ir viena no lielākajām interneta platformām, kas piedāvā Vācijas rezidentiem-iedzīvotajiem izvietot depozītus citu Eiropas valstu bankās. Banka Citadele startēja Vācijas tirgū ar četriem termiņa depozītu piedāvājumiem, un īsā laikā piesaistīja salīdzinoši lielu summu – 35 miljonus eiro.

«Meklējot jaunus digitālos kanālus, vēlējāmies pārbaudīt, kā strādā šis investīciju servisa mehānisms. Pārliecinājāmies, ka operatīvi varam piesaistīt plānoto finansējuma apjomu no vairāk nekā 1000 noguldītājiem. Finansējuma piesaistes mērķis ir turpināt aktīvi ieguldīt Latvijas tautsaimniecībā un kreditēt uzņēmumu attīstību,» saka bankas Citadele Resursu direkcijas vadītājs Kaspars Jansons.

Zinspilot ir vācu FinTech depozītu piesaistes risinājumu kompānija, kas savieno biznesu un klientus. Kompānija atrodas Hamburgā, un tā pirmā sāka piedāvāt noguldītājiem iespēju noguldīt dažādos termiņu depozītos Vācijas un ārzemju bankās. 2016. gadā ar Zinspilot starpniecību tika noguldīti vairāk nekā 1,2 miljardi eiro iedzīvotāju depozītu.

Dalies ar šo rakstu