Liepiņš nedomā, ka Ryanair pametīs Rīgu; tuvāko nedēļu laikā cer panākt vienošanos

2015. gada 13. janvāris plkst. 9:09
Autors: BNS
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskajai lidostai Rīga ar Īrijas zemo cenu aviokompāniju Ryanair, visticamāk, izdosies vienoties par jauniem līguma nosacījumiem un aviokompānija Rīgu nepametīs, otrdien intervijā LNT raidījumā 900 sekundes teica lidostas jaunais valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš.

Viņš pastāstīja, ka Ryanair, ar kuru lidostai martā beidzās līgums, ir nosūtīts jauns piedāvājums, kur apkalpošanas maksa ir līdzīga tam, kādas tiek piedāvātas citām kompānijām. «Es ceru, ka tuvāko nedēļu laikā mēs atradīsim vienošanos,» teica Liepiņš.

Viņš uzsvēra, ka gan Ryanair, gan lidostas interesēs ir saglabāt aviokompānijas bāzi Rīgā. «Es domāju, ka mēs atradīsim kopēju risinājumu, lai Ryanair paliktu un lidotu no Rīgas. (..) Pašlaik es to apgalvot nevaru - 100% pārliecība man nav [ka lidsabiedrība paliks Rīgā], bet tajā pašā laikā Ryanair ir pasludinājis savu vasaras sezonu, biļešu pārdošanu ir sācis - tas liecina, ka interese darboties Rīgas lidostā viņiem ir,»  atzīmēja lidostas vadītājs.

Ryanair un starptautiskā lidosta Rīga pagaidām nav vienojušies par sadarbību. Pašreizējais Ryanair līgums ar lidostu beidzas 2015.gada 31.martā.

Ryanair no Rīgas lido uz deviņiem maršrutiem -  Glazgovu, Londonu, Mančestru, Diseldorfu, Dublinu, Milānu, Oslo, Brēmeni un Frankfurti.

Starptautiskā lidosta Rīga ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām