Mana pieredze: Izgaismo bērnistabas 

#Zīmola Happy Moon naktslampiņas ir aizceļojušas pat uz Meksiku.

Linda Zalāne, 30.01.2018
1/11

Aleksejs Golovņovs

Foto: Edijs Pālens/LETA

Zīmola Happy Moon naktslampiņas ir aizceļojušas pat uz Meksiku, tomēr pārsvarā tās iegādājas Latvijas iedzīvotāji

Pirms trīs gadiem Aleksejs Golovņovs kopā ar sievu Kristīni nolēma mājas apstākļos izmēģināt roku koka naktslampiņu veidošanā. «Es nekādu divriteni no jauna neesmu izgudrojis, jo šādi produkti jau sen pieejami ASV un citu valstu tirgos, bet mūsu mērķis bija attīstīt savu redzējumu par koka naktslampiņām, skaidri definējot mērķauditoriju – bērni,» stāsta zīmola Happy Moon idejas autors Aleksejs Golovņovs.

Happy Moon nakts lampas ir izgatavotas no Latvijas bērza saplākšņa, apstrādātas ar ūdens bāzes krāsām un tajās ir iestrādātas speciālas matētas LED diodes, kurām ir ilgs kalpošanas laiks, turklāt tās nesakarst.

Pirmie mēģinājumi lampu ražošanā notika mājas virtuvē.

«Pirmās lampas taisījām divatā ar sievu. Mums bija daži instrumenti, pārsvarā visu darījām ar rokām. Toreiz bija labi, ja dienā spējām vienu naktslampiņu uztaisīt. Jau pēc mēneša pieprasījuma apjoms auga, sākām Rīgā īrēt garāžu. Par savu biznesa ideju pastāstīju darba kolēģim Edgaram Samharadzem, ar kuru kopā strādājam kādā ēdināšanas uzņēmumā, un viņš mums piedāvāja pārcelt ražotni uz Siguldu, lai varētu darboties nopietnāk un nodrošināt lielāku apjomu. Te strādājam jau divus gadus,» stāsta A. Golovņovs.

Zīmols Happy Moon strādā SIA Velo Machine paspārnē, un šis uzņēmums plašāk pazīstams kā bērnu trīsriteņa Spārīte ražotājs. «Trīsriteņi Spārīte šobrīd netiek izgatavoti, jo tie ir saražoti pietiekamā daudzumā un gaida savu pircēju,» atklāj E. Samharadze.

Visu rakstu Izgaismo bērnistabas lasiet 30. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.

TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Mana pieredze: Ļauj gaismai rotāties kokā

Papildināts - Latvijas uzņēmums uniqCube meklē investorus

Sākam biznesu: Pēc 20 gadu darba klientu servisa un pārdošanas jomā sāk savu biznesu

Sekojot idejai: Ar lampām mērķē uz ārzemēm

Sekojot idejai: Noķer gaismu burkās un pudelēs

Sākam biznesu: Aizbraukt un atgriezties

Sākam biznesu: Lampas ar rokrakstu

Jaunākais izdevums